SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

logowanie, brak powiadomek -

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Witam, juz to gdzieś zgłaszalem w jakimś temacie ale były mistrzostwa Polski itd i brak czasu na ogarnięcie ale problem trwa nadal. Muszę się logować za każdym razem gdy wchodze na forum - wcześniej tego nie było. Dodatkowo zauważyłem, że mam brak powiadomek w niektórych tematach w których pisałem. Dosyć to uciążliwe tematy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Jakiej przeglądarki używasz ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-05-02 11:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Dział IT po długim weekendzie weźmie się ostro za poprwianie błędów. Także jeszcze trochę cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie ja się wypowiedziałem w temacie, który powstał po zmianach dizajnu, to muszę ręcznie dodać do "obserwowania" Czy to chrom czy opera, czy na tel czy na lapku, obojętne. A z logowaniem to odejdzie się na kilka min od kompa i już trzeba się logować ponownie, na tel to samo. Więc nie jesteś sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
chrome używam, nie ukrywam że jest to mega uciążliwe jeśli chodzi o bujanie po forum,szczególnie te logowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
zioekt
U mnie ja się wypowiedziałem w temacie, który powstał po zmianach dizajnu, to muszę ręcznie dodać do "obserwowania" Czy to chrom czy opera, czy na tel czy na lapku, obojętne. A z logowaniem to odejdzie się na kilka min od kompa i już trzeba się logować ponownie, na tel to samo. Więc nie jesteś sam


Dokładnie - jest to zgłoszone jako pierwszy i najwazniejszy błąd do poprawienia.
Obecnie gdy wpisujemy sie w nowy temat, ktory nie był obserwowany to musimy ręcznie włączyć w nim powiadomienia (nawet jak sie wpiszemy) - bede mocno pilnował IT aby to poprawili w pierwszej kolejności.
To samo tyczy sie nowo zakładanych tematów , jak go założymy - nie mamy automatycznie wlaczonych powiadomien, obydwie kwestie sa zgloszone do IT

Wylogowywanie również ,chociaz tutaj sie poprawiło na pewno, przynajmniej u mnie.
Masz zaznaczone 'zapamiętaj mnie' ?

Nie mam problemów z wylogowywaniem , prócz krótkiego epizodu jakis czas temu.
Teraz wracam na forum po kilkudniowym urlopie, bede od rana sprawdzał zgłoszenia w tym czasie i jak dalej to trwa to na pewno zgłoszę do IT , jednak potrzebne jest jak najwięcej informacji przy zgłaszaniu błędów, najlepiej wg tematu
https://www.sfd.pl/Zgłaszanie_błędów__TUTAJ!__tylko_wg_procedury_z_1_posta!-t900143.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Teraz - mimo ,ze odpowiedziałem Ci w temacie to jak nie włączę ręcznie 'obserwuj temat' u góry to nie dostanę powiadomienia o np. kolejnej odpowiedzi, niestety Ty jako autor tego wątku też - dopóki ręcznie tego nie włączysz. Wiem jakie to uciążliwe i jest to mega problem, ale na pewno będę cisnął IT o jak najszybsze jego poprawienie, bo jest to problem dla Was - użytkowników ,ale też i dla mnie jako osoby pilnującej całego forum (lub moderatorów w swoich działach) to jest max utrudnienie ,aby być na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak,mam zaznaczone "zapamiętaj",jak bym tego nie miał to bym nerwicy dostał,jak bym miał co logowanie hasło i nick podawać na telefonie Ja czekam spokojnie tak,że o mnie nie musisz się martwić Jak będę na lapku to napisze to według linku jak potrzeba, ale sam wiesz ocb to nie wiem czy potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ja wiem o co biega, ale po prostu u mnie się to nie zdarza - tylko wylogowuje mnie z forum (na kompie, z telefonu nie korzystam do pracy na forum..) tylko jak mnie nie ma dłuższą chwilę

im więcej zgłoszen (bo jest kilka wtej sprawie od modów) tym lepiej , moze wtedy złapią gdzie tkwi błąd i dlaczego sie tak dzieje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ju pisze, sekundo

ju ready


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-05-04 10:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
nie wylogowuje mnie, dziękóweczka. To był dla mnie największy problem

edit:a jednak dalej lipa, zamknę stronę po czym jak wchodze ponownie to znowu się trzeba logować. "zapamiętaj mnie" daję za każdym razem :(


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2017-05-05 22:31:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zniknęła wyszukiwarka

Wiecej