SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

logowanie, brak powiadomek -

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
No lipa.....ale informatycy walczą z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
opalinho
nie wylogowuje mnie, dziękóweczka. To był dla mnie największy problem

edit:a jednak dalej lipa, zamknę stronę po czym jak wchodze ponownie to znowu się trzeba logować. "zapamiętaj mnie" daję za każdym razem :(




Zmieniony przez - opalinho w dniu 2017-05-05 22:31:49


Na tą chwilę żaden z błędów przez IT nie został poprawiony, bo był 2 dniowy problem z atakowaniem forum/sklepu z zewnątrz - spowodowało to problemy, ze prawktycznie nic nie działało

Problem jest zgłoszony więc nie trzeba teraz co 1-2 dni o tym pisać, nie powinno wylogowywać jak nie zamkniesz strony/karty a przy logowania zaznaczyłeś 'zapamiętaj logowanie' (przynajmniej tak jest u mnie)

Jak zamkniesz kartę /stronę z forum to faktycznie trzeba sie logowac ponownie, tak czy siak na pewno bedzie to poprawione
a kiedy ? to juz prosze pytać kierownika IT pawel.hordynski@sfd.pl
Jego dział ma podobno 2 tyg na poprawki , a juz tydzien minal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
opalinho
Witam, juz to gdzieś zgłaszalem w jakimś temacie ale były mistrzostwa Polski itd i brak czasu na ogarnięcie ale problem trwa nadal. Muszę się logować za każdym razem gdy wchodze na forum - wcześniej tego nie było. Dodatkowo zauważyłem, że mam brak powiadomek w niektórych tematach w których pisałem. Dosyć to uciążliwe tematy.


czy już jest ok z tym wylogowywaniem ? (powinno być dobrze)

proszę o potwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Banan
opalinho
Witam, juz to gdzieś zgłaszalem w jakimś temacie ale były mistrzostwa Polski itd i brak czasu na ogarnięcie ale problem trwa nadal. Muszę się logować za każdym razem gdy wchodze na forum - wcześniej tego nie było. Dodatkowo zauważyłem, że mam brak powiadomek w niektórych tematach w których pisałem. Dosyć to uciążliwe tematy.


czy już jest ok z tym wylogowywaniem ? (powinno być dobrze)

proszę o potwierdzenie


wszedłem teraz i byłem zalogowany więc chyba problem zniknął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
Problem zniknął...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zniknęła wyszukiwarka

Następny temat

Oceny wątkó

WHEY premium