SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

link do regulaminu forum.

Temat przeniesiony z 'Szybkie pytania bez logowania' przez: georgu
Wysłana -
Wydaje mi się, że jeden administrator przesadza z usuwaniem postów.
nie mogę znaleźć regulaminu, mógłbym prosić link do niego ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wystarczyło wpisać w google ,,regulamin sfd''
http://www.sfd.pl/regulamin

Administrator ani moderator nie usuwa bezpodstawnie postów.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-01-07 17:47:14
Wysłana -
właśnie szukałem i nic ale skoro jest to okk :D
stwierdzam fakt, że administrator "Banan" nadużywa możliwości usuwania postów i odpowiedzi.
gdzie mogę to zgłosić ? przez Niego mam naganę ..
Wysłana -
Możesz napisać na administracja@sfd.pl lub przeniosę ten temat do odpowiedniego działu i podeślę link Bananowi, który jest sądem najwyższej instancji w życiu forumowym
Wysłana -
haha :D czyli mam zakładać nowe konto i udawać, że nic się nie stało ? :D
Wysłana -
Nie, poprostu zrozumieć że nikt tutaj nie ma na celu usuwania i karania kogoś dla zabawy i nikt władzy tutaj nie nadużywa.
Wysłana -
a bezpodstawne usuwanie ?
Wysłana -
Przeglądnąłem twoje wypowiedzi z ostatniego miesiąca i nic nie widzę, nagana za zaśmiecanie tematu konkursowego. Nie widzę tutaj nadużycia władzy- wniosek oddalam
Wysłana -
Najpierw został Ci skasowany post - który mimo próśb o brak spamu -> umieściłeś

Następnie, nie przeczytałeś powodu kasacji pierwszego posta tylko po raz kolejny, w tym samym temacie zaśmieciłeś znowu post , który był znowu zaśmiecaniem.
Nastąpiła kolejna kasacja posta i nagana w formie ostrzeżenia. Naganę zdejmuję ,a następnym razem proszę sprawdzać pocztę, bo na maila , którego masz przypisanego do konta zawsze przychodzi informacja za co i przez kogo został skasowany dany post.
Wysłana -
Po wysłuchaniu obu stron orzekam, że Administrator Banan jest Niewinny! Zamykam przewód.
Wysłana -
Dziękuję Towarzyszu
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź