SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

libido po cyklu.. tylko nolva

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
siemano wszystkim..
dobra wiem ze trzeba bylo myslec wczesniej no ale samo sie tak zlozylo raczej cykl to spontan wyszedl..
przejde do rzeczcy.. problem jest libido
cykl moj wygladal tak
1-3 e5d test
1-3 e5d dec
3-8 e3d test
3-8 e3d deca
8-9 e5d tesc
8-9 e5d deca
9-10 e7d tesc
9-10 e7d deca

tak wygladal cykl. tesc i deca mialo stezenie 250mg/ml
sprawa wyglada tak ze na cyklu wszystko ok bylo do 7 tyg cyklu. pozniej juz poczul ze deca mnie zaczela blokowac bylem spokojny bo wiedzialem ze tak sie stanie..
bo skonczeniu cyklu czyli 2 tyg od ostatniego shota zaczalem jesc nolvadex przez 2 dni po 2 tabsy i teraz idzie jedna na dzien..
zaraz mi ktos powie a gdzie HCG??
rozmawialem z kolesiem od ktorego bralem stuff i wytlumaczyl mi ze to nie jest potrzebne wystarczy nolva.. dobra tez sie zdziwilem ale sam ma doswiadczenie o to co on mi napisal na temat HCG

You dont need HCG as the nolvadex will sit on the oestrogen receptors in the hypothalamus (brain) and will cause a negative feedback loop which will restore testicular function. This may take 21 days or so, but it will happen.
HCG mimics LH (leutinizing hormone) levels in the brain, but also further suppresses natural LH production, so its pretty worthless unless you are coming off the back of a very big cycle.
Dont worry. Get some zinc and vitamin C to help.

powiedzcie mi ile mniej wiecej zajmnie mi powrot do normalnosci po tym cykl.. i czy warto sie wybrac do lekarza??
jezeli tak to do jakiego i co zrobic za badania.. bylbym wdzeiczny gdyby ktos cos skrobna z okolic rzeszowa bo przylatuje za tydzien na 6 dni

LOok inTo my eyes

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1740
mozesz od razu, ja bym tak zrobil gdybym wczesniej wiedzial ze 24 tab Clomidu mnie nie doblokuja.
Szkoda zebys tracil to co zyskales na na tym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
rozpisz dokladnie ten swoj odblok bo wydaje mi sie bardzo skromny, zrob badania testa

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
wiec tak 2 ostatnie tyg na cyklu zminejszylaem dawki o polowe czyli 125mg i 60mg..
po ostatnim shocie odczekalem 2 tyg i zaczalem jesc nolve 2 pierwsze dni jadlem 2 tabsy a pozniej jem 1 do dnia dzisiejszego .. razem mam 36 tabsow nolvy

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
dawki nie byly duze na cyklu, dorzuc clomid+proviron, ewentualnie mozesz zakupic hcg ale ja bym sie wstrzymal mozesz zrobic po skonczonym odbloku badania testa oczywiscie wyniki napewno nie beda oszalamiajace ale bedziesz mial obraz czy miescisz w normie

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2011-01-19 22:12:50

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
po dece 21dni na nolvie to duzo za malo , szczegolnie ze progesteron moze byc wysoki a nolva nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
wyniki to napewno zrobie tylko nie wiem czy isc do urologa czy isc prosto do jakiejsc przechodni czy cos i zalaciwc sprawe od razu...
i jezeli wyniki okaza sie slabe bo raczej takie beda to ile zakupic clomidu i provironu i jak to mam brac

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
clomid 3tyg nolva 3tyg roviron 4tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
pierw dokoncz porzadnie pct pozniej rob badania bo napewno teraz sie w normie nie miescisz, a badania rob prywatnie koszt ok 20-25zl z tego co pamietam

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
urolog to Ci nie pomoże
endokrynolog/androlog i prywatnie bo z nfz się nie doczekasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
mowili ze 2lata sie czeka z NFZ u endokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
tak jak ci radzą dokup clomid 24 tabletki i z dwa opakowania provironu
gdy darz clomid nolvę daj na 10mg clomidem uderz przez pierwsze trzy dni 100mg
proviron 37,5mg -50mg w dwóch trzech dawkach podzielonych.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl metanabolem

Następny temat

pytanie o wino

WHEY premium