SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

libido bliskie zeru na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9489

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21lat

Waga

81kg

Wzrost

170cm

Obwód ramienia

40 biceps

Obwód klatki

110 klata

Obwód uda

Obwód talii

87 pas

Staż na siłowni

nie cały rok, wcześniej coś czasem dźwigałem, ale bez diety i odpowiedniego podejścia

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

aktualnie zacząłem redukcję tydzień temu, 2400kcal, 180-190g białka, 60g tłuszczu, reszta węgle

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3 i pół miesiąca, pierwsze dwa miechy leciał test (pierwsza ampa cypio, teraz enan, nexium) 350mg/week, po dwóch miesiącach hcg 1000j co 2 dni, 5 strzałów, po hcg test 500mg/week i meta 40mg dziennie przez 3 tygodnie, aktualnie na redu 300mg/week

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

porost

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 105, przysiad nie sprawdzałem maxa, ciągi 150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Witam, mój problem jest taki, że po pierwszym tygodniu bicia teścia libido nieco wzrosło, potem zaczęło spadać i utrzymywało się na mniej więcej takim samym poziomie, co przed cyklem.(przed cyklem uważam, że miałem troszeczkę słabe libido jak na ten wiek, jednak zawsze myślałem o dupach, a na samą myśl przyjaciel był gotowy do działania, w razie czego też nie było problemu ze wzwodem, jednak poranne wzwody nie występowały regularnie, nigdy nie zwracałem na to uwagi, ponieważ cała reszta była ok, samoczynne wzwody w ciagu dnia występowały co dziennie ) Pod koniec 2 miesiąca cyklu libido dość mocno spadło, chodziłem przemęczony i zaspany, nie występowały już praktycznie wgl samoczynne erekcje, rzadko przechodziły mi przez głowę mysli o laskach, przybiłem hcg, wszedłem pózniej na metę, libido po jakimś tygodniu brania mety i zwiększenia teścia do 0.5g/week wzrosło, pojawiły się regularne poranne wzwody, chodziłem wypoczęty, jednak ostatnie dni znowu spadło do poziomu bliskiego zeru i utrzymuje się na niskim poziomie. Nie mam jakoś chęci na laski, poranne wzwody nie wystepują, samo czynne w ciagu dnia również, muszę naprawdę intensywnie pomyśleć o laskach, żeby coś tam się odezwało.
półtora miecha po wejściu na cykl robiłem badania, testosteron 4x ponad normę, estro 2x ponad normę, ale odradzali mi zbijać.
Proszę o odpowiedź jakie badania aktualnie mam iść wykonać? Wystarczy estro? Test sto procent pewny, znajomi również są na tym samym, robili ostatnio badania na testa i wszyscy kilku krotnie ponad normę.
Pisze do was, ponieważ nie bardzo mam czas latać kilku krotnie do lekarza, dlatego wolał bym wszystko zrobić za jednym zamachem.
Plan treningowy 5xw tygodniu, wielostawowe ćwiczenia typowo siłowo, kilka ruchów, wyciągi delikatnie, do tego fizyczna praca w wysokich temperaturach
Chwile przed wejściem na cykl, pracowałem półtora miesiaća 6 dni w tyg od rana do wieczora, często trening po 22, ogólnie tryb zombie, potem wejście na cykl i ciężkie treningi, moze to po prostu przetrenowanie?
Pozdrawiam i liczę na odp, tak wiem, za wcześnie na saa i tp, ale juz jestem na bombie, więc za późno
ps warto chyba dodać, że redukowałem ponad 20kg tłuszczu z ciała, dość długo i na niskiej kaloryce, dopiero z wejściem na towar zacząłem po 2 tyg delikatnie masować.


Zmieniony przez - bocian321 w dniu 2017-05-22 13:48:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
estro prolaktyna i progesteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Ok, powiedz mi jeszcze, za tydzień max dwa wlatuje hcg, jako że podnosi ono estro to lepiej teraz badać, czy wstrzymać się i po hcg zbadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93271 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
skoro jest problem to badaj teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie dość, że estro to może wpłynąć jeszcze na progesteron a tutaj już ciężej zbijać.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Dopiero dziś mogłem odebrać wyniki, estriadol 420 norma dla mężczyzn do 150, prolaktyna 25 norma do 15.
Na progesteron muszę czekać jeszcze około tygodnia. Powiedzcie co robić? Zbijac prolke bromem, estro armidexem? Co i jak w jakich dawkach i tp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Ktoś coś podpowie, pomoże? Zbijac to, jak tak to czym w jakich ilościach, czy czekać i na redukcji powinno samo zejść (takie słyszałem opinie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
I jak? Ktoś doradzi, pomoże? Czym i jak zbijać, czy czekać do końca tyg na progesteron i dopiero coś działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zalezy do czego masz dostep,
E2 najzdrowiej zbic eksemestanem, 25mg 4 kolejne dni nastepnie 25mg co 2 dni kilka razy i pozniej juz w ramach kontroli e2 25mg 2x w tyg powinno byc ok,
Prolaktyne najlpeiej zbic cabaserem, potrzebujesz doslownie jedna tabletke 1mg, 0.5mg i za 10dni kolejne 0.5mg to bedzie az nadto

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Witam w piątek odebrałem wyniki progesteronu i wyglądają tak, moje to 0.37 gdzie norma to 1.26-6.70. Co z tym zrobić? Próbować jakoś podbić? Zostawić?
Dziękuję za doradzanie środków jednak poza armidexem i bromergonem nie udało mi się załatwić innych na miejscu, jak je brać?
Dostałem radę aby armidex zażywać pół tabletki co trzy dni, a co z bromergonem? Armidex tak jak wyżej będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ari wez 1 tabletke dziennie przez 5 dni, pozniej tak jak napisales i po 14dniach zrob badanie ponownie
bromergon zacznij odrazu od 0.5 tabletki na noc


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2017-06-05 03:03:32

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Clenbuterol - pytania

Wiecej