SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekko naderwane wiazadlo i lekkie skrecenie kolana.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53
siemka. chcialbym sie was o cos zapytac, podczas emczu pilki noznej kolega z przeciwnej druzyny sfaulowal mnie, bieg prosto na mnie i uderzyl w moje kolano boczne swojim prosto kolanem. Poszedlem do najlepszego ortopedy,lekarza sportowego, chirurga najlepszego w mojim miescie. Powiedzial na wstepie ze przestawia mi sie laktotka, skierowal mnie na fizjoterapie 10x magneto i 10x laser. lecz jeszcze poruszal mi kolanem zginal je i cos mi nastawil pozniej fizjoterapia jak juz wspomnialem bardzo pomogla. lakotka juz sie nie przestawiala. dal mi jeszcze pare zastrzykow w kolano. pozniej powiedzial ze mam bardzo lekkie skrecenie kolana i lekko naderwane wiazadla powiedzial ze jak bede sie stosowal do jego uwag bede mogl grac jak przed kontuzja powiedzial ze nie moge biegac ogolnie uprawiac sportu wiazadlo/kolano mi sie zregeneruje i bedzie w bardzo dobrym stanie. trzy miesiace przerwy. I takie zapytanie do was czy bede mogl uprawiac sport jak przedtem? jeszcze raz przypomne mam lekkie skrecenie kolana i lekko naderwane wiazadlo boczne. prosze o milem a nie hamskie odpowiedzi :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
Czesc. Grac bedziesz mogl, ale nie wiadomo czy na 100%. Takie lekkie skrecenia czasem sie powtazaja. Ja mialem zerwane calkowicie ACL i teraz jestem w czase rehabilitacji. Wierze, ze wroce do dawnej formy. Udaj sie do fizykoterapelty i cwicz. Powodzenia. Impossible is nothing !

brak:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53
a co do fizjoterapelty to lekarz powiedzial ze nie musze :> tylko jak by mi sie cos stalo podczas wakacji mam przyjsc do niego :P dzieki za slowa otuchy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wechem... pomozcie...

Następny temat

kolka ?

WHEY premium