SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekkie opuchniecie na podbrzuszu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203


Siema. Od kilku dni zauwazylem u siebie takie leciutkie wybrzuszenie zaraz nad penisem po prawej stronie. Jest naprawde minimalne. W sumie zobaczyc mozna tylko z gory. Na fotce zaznaczone na czerwono. Orientuje sie ktos co to moze byc? Do lekarza ide dopiero po nowym roku chyba, ze ktos mi napisze abym lecial natychmiast to sprobuje sie zalapac przed nowym rokiem. Czy to moze byc jakis obrzek? Lekarz odpowiedni do tego typu spraw to urolog? Pytam sie, bo w sumie nie dotyczy to bezposrednio meskich narzadow rozrodczych. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Bardzo prawdopodobne że przepuklina. Przejdź się do chirurga, On powie co i jak.

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Przepuklina? Mam to od 2 dni jakos i nie mialem zadnego kontaktu z ciezarami od ponad tygodnia a jak mam to sa to ciezary rzedu 20kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
i jak Snowe, co sie okazalo z tym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
2 chirurgow powiedzialo ze poczatki przepukliny. Moze dlatego obu powiedizlao bo badalo mnie na raz. Poszedlem na USG moszny i przy okazji sprawdzilem sobie ta przepukline i sie okazalo, ze nic tam nie ma. Takze polecam USG. Ale i tak uwazam. Jak tylko cos niepokojacego bedzie to odrazu pedze do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
Witam, wygląda na to,że mam podobną przypadłość jak "snowee", mógł byś powiedzieć jak sprawa wyglądała póżniej, czy wiadomo co to było, czy przeszło, czy brałeś jakieś leki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
No więc tak: przejść nie przeszło, ale nie boli, nie rośnie, nic się z tym nie dzieje. Na siłce ćwiczyłem, trenowałem do tego, żadnej zmiany. Pójdę sobie na kontrolne USG do szpitala w nowym roku, żeby się upewnić. Ani tego nie czuję ani mi to w niczym nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
@snowee, wiem że to już zamierzchłe czasy, ale napisz co się stało z tym Twoim wybrzuszeniem? Próbowałem wysłać mejla, ale nie mam postów, więc jak nie chcesz tutaj to daj na priv.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szampon z finaserydem??

Następny temat

lipomastia

WHEY premium