SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lek na chrapanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ponoc sciany drżą od mojego "spania", jest cos, najlepiej bez recepty, na ta dolegliwosc, wiem ze powinienem isc do lekarza ale na ta chwile troche mi to nie na reke.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, odświeżam stary temat ale kwestia chrapania to chyba niekończący się problem co drugiego człowieka na tej planecie. Absolutnie zgadzam się z kradamem, że ciężko jest znaleźć w aptece preparat, który wspomógłby leczenie chrapania. Wierzcie mi, że nie zawsze wizyta u laryngologa pomaga. Mój mąż był dwa razy. Dostał reklamówkę sprayów i naprawdę nie pomogły. W te spraye po prostu nie wierzę, przelatują przez organizm jak woda. Macie inne sposoby na chrapanie? Domowe napary? Suplementy? Antybiotyk? Zastanawiam się także nad tym, czy chrapanie nie jest związane z mechanicznymi uszkodzeniami nosa. Czy ktoś tak miał? Ktoś poddawał się operacji plastyki nosa by pozbyć się chrapania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety nima ...
nie pij alkoholu przed snem ...
idź do laryngologa - moze coś ci wystaje co bardzo ładnie wibruje - mozna wyciąć
poczytaj o zespole bezdechu sennego
zmniejsz masę ciała (tłuszcz)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to troszke dziwne bo gdzies mi sie obilo ze sa i to calkiem popularne, rozluzniaja cos tam, nie wazne, mam problem, ucinac nic nie chce, otyly tez raczej nie jestem choc mozna by conieco zrzucic, no nic, thanks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
te co rozluźniają tonasilają chrapanie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Spij na brzuchu... podobno sie wtedy nie chrapie. A jak nie lubisz to wszyj sobie cos twardego (np jakas pileczke) na plecach w pidzamie, jak bedzie uwieralo to polubisz spanie na brzuchu. Nie wiem ile w tym prawdy ale sprobowac nie zaszkodzi! Pozdrawiam!
2

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
to spójrzcie na to co znalazłem
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84710654 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
jest lek dostepny w aptece bez recepty. nie wiem czy działa ale warto spróbować

Opakowanie „Snoreeze – listki doustne” wystarcza na 14 spokojnych nocy i kosztuje w aptece ok. 24,- złote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bodajże najpewniejszym sposobem jest obecnie drobny zabieg kosmetyczny / chirurgiczny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Ja polecam Datong też jest bez recepty i naprawdę skuteczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie ma takiego preparatu, skutecznego.
Bicie piany.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
Sam używam Datong i mogę go śmiało polecić bo naprawdę pomaga teraz już nie chrapię cała rodzina to mówi więc jak są jakieś okazje to zawsze w prezencie go dostaję więc zamiast pisać jakieś brednie ze nie działa itp to może warto najpierw sprawdzić bo może nie trzeba będzie się wybierać na jakieś zabiegi chirurgiczne tylko proście będzie wybrać się do apteki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol palcow

Następny temat

Bóle kolan od dziecka... prosze pomozcie

WHEY premium