SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lek Doreta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2136
Doreta (Tramadol + paracetamol)
Chciałbym zapytać się osób, które brały ww lek, jakie reakcje u siebie obserwowaliście. Pierwszy raz mam z nim styczność, przypisali mi w związku z długotrwałym bólem pleców.
1. Czy ćwiczyliście w trakcie przyjmowania ( jeśli tak, jakieś wahania w sile, wytrzymałości?)
2. Czy mocno zmienił się apetyt?
3. Jak długo przyjmowaliście środek? (jest to kwestia indywidualna, na pewno zależy od dawki, podatności na lek i doznanym urazie, ale również za tę informację będę wdzięczny)

pozdrawiam
Marek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Brałem to combo, solo & iv tram w celach j/Ty oraz rekreacyjnych. Trenujesz bez problemu. Z apetytem nie miałem problemu akurat. Długość - nie pamiętam, różne długości w zależności od epizodu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MarkBrunon
Pierwszy raz mam z nim styczność, przypisali mi w związku z długotrwałym bólem pleców.



to nie rozwiązuje przyczyny dolegliwości z plecami i warto się tym zainteresować a nie tylko maskować objawy

skoro jest problem z plecami to skupiłbym się na leczeniu a nie trenowaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badanie?

Następny temat

Ból klaty

WHEY premium