SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leelaa26/redukcja + ogólny zarys mięśni itd.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254






Zacznę od ankiety:)

Wiek : 26
Waga :82
Wzrost :164
Obwód w biuście :102
Obwód pod biustem : 87
Obwód talii w najwęższym miejscu : 82
Obwód na wysokości pępka :86
Obwód bioder :114
Obwód uda: 69
Obwód łydki: 41
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch,biust
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3 x tyg po ok. 2 godziny
Co lubisz jeść na śniadanie:serek wiejski,chleb razowy,pomidor
Co lubisz jeść na obiad : ciemny makaron, biały lub ciemny ryż, pierś pod każdą postacią, warzywa
Co jako przekąskę : owoce, kisiel instant
Co jako deser : j.w.
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja mleka na śniadanie owsianka odpada
Stan zdrowia : niedoczynność tarczycy,dyskopatia odcinka lędźwiowego
Preferowane formy aktywności fizycznej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ok.2 lata temu Therm Line II obecnie l-karnityna Activlab,Omega z Olimpa, Hydroxycut Hardcore X z Muscleteh'a
Stosowane wcześniej diety : dieta 1650 kcal ułożona przez "dietetyka internetowego "

Jeśli chodzi o mnie.

Przy wadze 103 kg postanowiłam zapisać się na siłownie.
Miałam trenera który mnie poprowadził więc nauczyłam się szybko podstaw.Po 2 miesiącach minimalnych efektów zawzięłam się i chodziłam codziennie prócz sobót i niedziel.
W ciągu 5 miesięcy zrzuciłam 20 kg, w miedzyczasie okazalo sie ze mam chora tarczyce, mam do d. metabolizm i przy kazdym opuszczonym dniu na silowni przybywalo mi kg ( opuszczonym np. ze względu na tydzień choroby)
Pech skręciłam kostke.
Bardzo długo trwało aż noga doszła do siebie...
Wyjechałam z kraju przerwałam ćwiczenia.
Po kilku miesiącach wróciłam, chodziłam na siłownie tylko 2 razy w tygodniu podtrzymywałam tylko spadek 20 kg.
Jeśli chodzi o trening przybliżę go w całości mam nadzieję,że Was nie zanudzę.

Trening każdy był podobny z małymi korektami.

Rozgrzewka 20 min steper potem odwodziciele, przywodziciele na maszynach, dwugłowy uda na maszynach, najszerszy grzbietu na maszynie,przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim,zamiennie z podciąganiem końca sztangi w opadzie;
klatka 2 ćwiczenia na maszynie potem przeszłam na sztange i rozpiętki z hantlami na ławeczce.
Barki oczywiście 2 ćwiczenia z hantlami w 3 seriach.
Biceps sztanga stojąc, modlitewnik i 3 ćw. hantle.
Triceps sztanga plus hantle.

Na koniec brzuchy.

i na sam koniec 1 godzina na Orbitreku, z czasem zmieniona na 1,5 godz na Orbitreku przed trenigiem siłowym.

Z jednej strony za dużo na 1 trening ale z 2 strony odniosłam zadowalające efekty.

Troszkę dużo tych info więc póki co skonczę, odpowiem na konkretne pytania.

Zdjęcia są z okresu który opisywałam, ktoś może powiedzieć " po co dała stare zdjęcia" ; dałam je po to żeby pokazać efekt codziennie powielanych ćwiczen.

Po tym okresie przytyłam ok 8 kg.
We wrześniu postanowiłam wrócić do tej sylwetki na zdjęciach ( chodzi mi o zarys na plecach i smuklejsze barki) oraz oczywiście jeszcze zrzucić 15 kg.

Postaram się jutro wkleić obecne fotki.

pozdrawiam leelaa26
Zmieniony przez - leelaa26 w dniu 2010-11-25 23:23:50

Zmieniony przez - leelaa26 w dniu 2010-11-25 23:24:41

Zmieniony przez - leelaa26 w dniu 2010-11-25 23:41:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Gosia

Jutro Ci odpiszę, ale już teraz chciałabym zapytać, czy wykonujesz jakieś ćwiczenia korekcyjne w związku z dyskopatią, rozmawiałaś o tym z fizjoterapeutą?


Aaaa... I zrób sobie jakiś avatar, bo źle mi się z pytajnikiem gada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Cześć
tak miałam rehabilitację , lekarz mi powiedział że nie mogę ćwiczyć nic co obciąża odcinek lędźwiowy, ponieważ mam bardzo małą przerwę między którymś tam kręgiem.
Więc jak się domyślasz wszelkie ćwiczenia siłowe mi odrzucił, ale ja i tak je będe robić przynajmniej te które mnie najmniej obciążają

p.s. a avatara gdzie się ustawia?

Zmieniony przez - leelaa26 w dniu 2010-11-26 07:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Fajna koszulka

Avatar ustawiasz w profilu (na górze 2 zakładka od prawej)

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Fajna koszulka


też zwróciłam uwagę

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o tak, jak ktos spotka lekarze który, z góry nie odrzuca cwiczen siłowych to niech poda jego adres na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy wadze 103 kg postanowiłam zapisać się na siłownie.
Miałam trenera który mnie poprowadził więc nauczyłam się szybko podstaw.Po 2 miesiącach minimalnych efektów zawzięłam się i chodziłam codziennie prócz sobót i niedziel.
W ciągu 5 miesięcy zrzuciłam 20 kg

podziwiam za opor i determinacje! jestes dla mnie duuuuza inspiracja, ze mozna, tylko trzeba byc wytrawalym. Podziwiam konsekwencje, tzn ze nie poddalas sie po tych 2 miesiacach bez efektow

i oczywiscie powodzenia dzis!

Zmieniony przez - parisienne w dniu 2010-11-26 08:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Kochana te 2 miesiące to nic po kilku miesiącach moje mordercze wtedy treningi nie przynosiły efektów w postaci utraty kg ... męczyłam się tak rok,okazało się ze winna chora tarczyca....
Bez leków tyłam po prawie wszystkim z lekami przynajmniej nie tyje jak nie ćwicze.
A co do motywacji zawsze miałam wysoką, jestem ambitna jak się zawezmę to nic mnie nie ruszy:)
Czekam na rady mądrych koleżanek co do treningów i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
o tak, jak ktos spotka lekarze który, z góry nie odrzuca cwiczen siłowych to niech poda jego adres na forum

Podalabym, ale on jest tylko MOJ

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leelaa powiem tak: jeśli chcesz schudnąć, musisz przygotować się na bardzo ciężką pracę. Musisz mieć dużo samozaparcia, cierpliwości i wytrwałości... Będziesz musiała zacząć od podstaw, czyli naprawienia błędów, które popełniłaś (m.in. te 1.5 godz. na orbim). Jeśli chcesz, żebym Ci w tym pomogła, musisz się zdeklarować, że będziesz mnie słuchać i nie będziesz kombinować na własną rękę.

Więc jak będzie, wchodzisz w to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Martucca wiem ile to wysiłku, determinacji czasem i wyrzeczeń w końcu zrzuciłam już z siebie 21 kg.
"Przyszłam" do Was po porade jak polepszyć swoje treningi i dietę więc wiem czego chcę i nie zamierzam się poddawać:)
Obiecuje że nie będę kombinować nic na własną rękę :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SIŁOWNIA

Następny temat

Kondycja skóry podczas odchudzania

Wiecej