SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

lato 2017

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 30
Waga bylo 93 jest 82
Wzrost 178
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 116
Obwód uda 66
Obwód talii bylo 95 jest 81
Staż na siłowni pare lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) obecnie vlcd 8 tyg
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe kiedys meta oma pozniej deca i testy
Opisz swój plan treningowy silowy obecnie 4 x
Cel cyklu masa pozniej redu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia w trakcie 300 enana co 6dni
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) mysle ze z 18
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia porostu
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Tłuszcze na 1 poziomie byś zostawił czy też rotacja?
Wysłana -
ja bym rotowal tylko ww, b i t zostaw na tym samym poziomie. aczkolwiek w moim odczuciu fajnie byloby zrobic jakiegos mini cuta z 6 tyg, poprawisz wrazliwosc na insuline itd
Wysłana -
Tłuszcze dam 100-150 będe na minusie wtedy odstawie nandro bo na minusie myślę, że go szkoda dam tylko propa 3xweek i może później dorzucę mastera p. Ale nad tym się zastanowię. Trening push pull 4xweek 2x interwał na początek i przedstawiam DT na sobotę i niedzielę bo akurat mam wolne.
Wysłana -
Ja Ci powiem Kaczo ze nic na jednym poziomie nie trzymam i tłuszczem też rotuję bo w dnt lub w dzień cardio leci minimum ww ale fatu więcej wtedy daje, ile? Nie wiem dokładnie robię to intuicyjnie, na oko w granicach rozsadku
Białka też czasami wleci pewnie ze 350g a czasami ze 450g

Te 150g fatu to tez wydaję się dużo dla mnie bo to 1350kcal z samego fatu czyli dużo.
Jak lecą ww fatu na minimum wtedy, jak leci fat to bez ww.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 18/11/2017 20:33:44
Strona 69 z 69
Dodaj odpowiedź