sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

lato 2017

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 30
Waga bylo 93 jest 82
Wzrost 178
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 116
Obwód uda 66
Obwód talii bylo 95 jest 81
Staż na siłowni pare lat z przerwami
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) obecnie vlcd 8 tyg
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe kiedys meta oma pozniej deca i testy
Opisz swój plan treningowy silowy obecnie 4 x
Cel cyklu masa pozniej redu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia w trakcie 300 enana co 6dni
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) mysle ze z 18
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tycia
Stan zdrowia dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia porostu
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Oby sie udalo hehe.
Wysłana -
Plecy 40 min brzuch 15 i aero 40min poszło. Teraz posiłek i do łóżka hehe na LC jak jest z ładowaniem ww raz week dorzuca się np 200gr ww do puli dnia?
Wysłana -
Rotacja na mnie sie mega sprawdza, co kilka dni fajne nabicie nie jak na LC, i fat się fajne pali
Wysłana -
Do końca tyg pojadę na LC a później WT ok 300ww a DNT 100 myślę, że powinno być ok... Albo na początku 200 w DT i stopniowo dodawać
Wysłana -
Pytanko panowie wliczacie warzywach w bilans? Ja zawsze wliczałem ale różne opinie krążą po sieci i w realu
Wysłana -
Nigdy nie wliczałem, może nie było to profesjonalnie, ale ja profesjonalistą nie jestem
Wysłana -
Spoko no ja też nie jestem. Zalać się fatem w 3 weekendy to mało profesjonalne hehe
Wysłana -
http://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Czy_wliczać_kalorie_z_warzyw_-a458.html 
Wysłana -
Dzięki za info. No zaczyna się weekend chwila próby zawsze był cheat meal ale nie robię, bo popłyne hehe tylko po zejściu na niskie kcal i ww od poniedziałku nie mam w ogóle parcia na sra..nie nie wiem może tarczyca po zejściu z t3 nie ruszyła. Nie znam się za bardzo ale nie zdarzało mi się tak. Bynajmniej nie pamiętam.
Strona 55 z 55
Dodaj odpowiedź