SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

laczenie suplementow.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
Witam mam pytanie czy moge laczyc ashwagandhe forte (1/2 dziennie) super omega 3-6-9 i do tego multi vitamin multiple sport witaminy z mineralami z ashwagandha i omega 3-6-9 spotykam sie pierwszy raz dlatego wole sie upewnic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
no pewnie ze bede do was wpadac i to codziennie juz przegladac forum a jak cos mnie nurtuje to zadam to pytanie na forum poniewaz wiem ze znajda sie ludzie ktorzy mi odpowiedza takie jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, jak najbardziej mozna wszystko laczyc w ciagu dnia w suplementacji
omega daj do posikow bogatych w fat, witaminy podobnie, ashwa przed snem glownie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
Tak możesz łączyć . Problemu zadnego tutaj nie będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
ok dzieki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Następnym razem wybierz samą omegę 3, 6 i 9 z diety spokojnie sobie dostarczysz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jw
omega 369 bardziej nadaje sie dla osob w podeszlym wieku, ktore np maja problem z dostarczeniem odpwoiendiej ilosci kalorii z posilkow, niedojadaniem ect

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
aha ok to nastepnym razem kupie sama omege 3 dzieki jeszcze raz za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
spoko, wybor solo o3 bedzie duzo bezpieczniejsza opcja, tym bardzije, ze omega 6 dzialaja prozapalnie, co nie jest zbyt dobrym czynnikiem skladowym diety u sportowca, gdzie jednak problemow z niedozywieniem zazwyczaj nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
dzieki dzieki wszystko fajnie jest opisane i wiem juz dlaczego lepsza zwykla omega 3 Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
o3 mozesz uzupelnic nie tylko w formie suplementu, z powodzeniem wykorzystac mozna rowniez tluste ryby, ktore beda zrodlem epa i dha, czy tez tran,
orzechy zrodlem ALA, czy tez tluszcze roslinne z olejow tloczonych na zimno, jak olej lniany np. budwigowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7340
to wlasnie wiedzialem ale lepiej mi bedzie uzyc w formie suplementu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ihs tadd 360

Wiecej