SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

la roche-posay

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie se kupilem emulsje do twarzy z tej firmy o nazwie EFFACLAR K , jest tego 30ml i kosztuje 40zl wiedz sie chcialem zapytac czy ktos moze to stosowal i zjakimi efektami. chodzi mi o wygladzenie cery, zamkniecie porow, i czy tez walczy z syfami , bo zdarza mi sie miec gdzieniegdzie


and the future is coming
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2313
Ja zakupiłam Meybelline Ever Fresh-dla mnie rewelacja :)
Tak jak reklamują 8 godzin spokojnie wytrzymuje na twarzy, nie swieci się i nie wyciera. I jest bardzo wydajny. Polecam, 30zł

qqrq5

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie bardzo dobre kosmetyki.

Polecam również krem z tej serii o nazwie: EFF Alfa
do stosowania na problematyczne miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
EFFACLAR

ŁAGODNY ŻEL OCZYSZCZAJĄCY

dermatologiczny żel do mycia, nie zawierający mydła
łagodnie eliminuje zabrudzenia i poprawia stan naskórka
do mycia skóry przetłuszczonej, ze skłonnością do powstawania trądziku, unikalna receptura, bardzo dobra tolerancja
WŁAŚCIWOŚCI:

dermatologiczny żel oczyszczający, delikatny i skuteczny, do codziennej toalety skóry ze skłonnością do powstawania trądziku
cysteinian cynku działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, hamuje produkcję lipazy i substancji chemotaktycznych wytwarzanych przez Propionibacterium acnes; zmniejsza łojotok, hamując działanie enzymu 5-a-reduktazy
baza myjąca nie zawiera mydła, składa się m.in. z substancji powierzchniowo czynnych niezjonizowanych i amfoterycznych, które gwarantują dobre właściwości myjące żelu, nie powodując równocześnie podrażnień skóry
WSKAZANIA:

codzienna toaleta skóry tłustej
skóra ze skłonnością do powstawania trądziku
skóra podrażniona leczeniem dermatologicznym
skóra podrażniona środkami wysuszającymi
EFFACLAR stosowany sam bądź w połączeniu z lekami przeciwtrądzikowymi jest bardzo dobrze tolerowany
SPOSÓB UŻYCIA:

stosować codziennie, rano i/lub wieczorem
zwilżyć twarz ciepłą wodą, nanieść niewielką ilość żelu, rozprowadzić lekko rozsmarowując aż do uzyskania piany
pozostawić na skórze przez kilka minut, po czym zmyć dużą ilością czystej wody
POSTAĆ:

tuba plastikowa 150 ml
Posiada atest PZH


To jest tyle co znalazlem ale nie stosowalem :)

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fire dzieki za informejszyn, tylko ze ja mam EFFACLAR K -emulsje a ty podales o EFFACLAR K bez K czyli o EFFACLAR zelu


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
SORRY SZEFIE nasz klient nasz pan :)

EFFACLAR K

EMULSJA DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI

pielęgnacja i odnowa skóry tłustej
odnawia i wygładza powierzchnię skóry
tolerancja potwierdzona u osób z trądzikiem
nie powoduje powstawania zaskórników
WŁAŚCIWOŚCI:

EFFACLAR K - został stworzony w odpowiedzi na potrzeby dermatologów związane z pielęgnacją skóry tłustej, o zgrubiałej i niejednorodnej powierzchni z niewielkimi zmianami trądzikowymi*)
EFFACLAR K przeznaczony do codziennej pielęgnacji, koryguje i stopniowo odnawia powierzchnię skóry poprzez regularne, delikatne złuszczanie jej powierzchni bez ryzyka podrażnień; skóra staje się gładka, rozjaśniona, przywrócone zostaje uczucie komfortu
innowacja: LHA® (chroniony patentem lipohydroksykwas) jest aktywnym czynnikiem o działaniu keratolitycznym, charakteryzującym się dużym powinowactwem do naskórka, dzięki czemu z łatwością i w sposób równomierny przenika przez warstwę rogową, powodując precyzyjną i delikatną mikroeksfoliację jej powierzchni bez ryzyka podrażnień
rezultat: już po 5 dniach stosowania powierzchnia skóry ulega zmianie; jest ona wygładzona, oczyszczona, staje się delikatniejsza w dotyku, a pory zwężają się; odcień skóry ulega ujednoliceniu i rozjaśnieniu
EFFACLAR K zawiera wodę termalną z La Roche-Posay o naturalnych właściwościach kojących, wygładzających i zmniejszających przekrwienie
*) - coraz częściej problemy skórne typowe dla wieku młodzieńczego pojawiają się u osób dorosłych, których skóra wykazuje większą wrażliwość na leczenie silnie działającymi środkami farmakologicznymi

SPOSÓB UŻYCIA:

EFFACKAR K stosuje się codziennie rano i/lub wieczorem na umytą i osuszoną skórę całej twarzy; dzięki zawartości czynników nawilżających stanowi on znakomitą bazę pod makijaż
EFFACLAR K stosuje się sam lub jako uzupełnienie terapii stosowanej przez dermatologa
POSTAĆ:

tuba 30 ml
Posiada atest PZH



Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No najważniejsze, że:
"stanowi znakomitą bazę pod makijaż"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no , czegos takiego wlasnie szukalem-najwazniejsze ze mozna stosowac pid makiaz)
thx fire , ale oby mi nienatluszczylo gęby bo mi syfy wyskoczą
:)


and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
no to kup jakas masc wysuszajaca i na noc sie posmaruj w dzien mozesz sie blyszczec i nasiakac w nocy wysuszac :)

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może na dzień spróbować lekki krem matujący z serii pH 5,5 - redukuje odblaski, lub jeśli chcecie poprawić ogólnie wygląd twarzy na konkretne wyjście to krem Nivea - nawilżający podkład w kremie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no superancko dziala ta emulsja , uzywam 4dni i juz wwidac zmiane, cera sie robi delikatniejsza i pora widocznie sie oczysczaja.
tylko zastanawiam sie czy mozan chiodzic na solarium jak sie uzywa takie emulsje, to niejest nic na syfy ani nic takiego wiedz niezawiera tych mocnych rzeczy to chyba mozna...?

and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja wszystkim !!!!!
Interesuje mnie podkład La Roche-Posay. Czy ktoś może mi powiedzieć w jakiej cenie on jest - słyszałam że dość drogi ale nie oriętuję się jak drogi, czy można kupić próbki tego podkładu, jestem jasną blądyneczką o jasnej cerze i nie wiem jaki numerek byłby odpowiedni dla mnie. Ma cerę tłustą i cały czas walczę z czerwonymi urozmaiceniami na cerze, wszystko już chyba przerabiałam zarówno w leczeniu jak i w maskowaniu tego świństwa ale podkładu firmy La Roche-Posay jeszcze nie miałam i chciałabym wspóbować - podobno jest rewelwcyjny ... zobaczymy... Jak ktoś może niech mi odpisze !!!!!!! Może ktoś go stosuje !!!!!!!! Może ktos ma jakieś informacje na jego temat !!!!!!

Stzraleczka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piwko c/_/ po treningu

Następny temat

Pifko?

WHEY premium