SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lęk ludzi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wcześniej nigdy się na to specjalnie nie zwracałem uwagi, ale kiedyś idąc skrajem miasta w dzień, z kumplem i naszymi laskami zauważyłem, że ludzie mają w oczach strach jakiś jak nas mijają. Nie wyglądamy z kumplami na chuliganów itp i wyglądaliśmy wtedy na trzeźwych, a każdy kogo mijaliśmy patrzył na nas z jakimś takim strachem.
czy też czasem coś takiego widzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=419

odnośnie lęków ludzi - dosyć interesujący artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może strach to słowo przesadzone, ale z jakimś lękiem, niepokojem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
niepij wieceja tak naserio to coś ci sie we głowie ******li to jest proste ze jak troche pocwiczyc i masz powyzej 180 i mijasz ludzi to sie boja bo jesteś wiekszy ja jak ide to też dziadki młodsi a nawet kilka lat starsi patrzą sie ukrakiem jak przechodze zeby czasem niezachaczyć mnie łokciem albo barem.chociasz ze stówki niewaze tylko 80kg no ale sam efekt wizualny sie liczy:DPozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko że ja nie jestem wypakowany, kumpel też nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
A jakie było Wasze zachowanie? Głośna rozmowa? Śmiech? Naprawdę szliście potulnie jak żuczki?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
efekt sterroryzowania spoleczeństwa. kady kto jako tako wyglada, nie ejst sam i wyglada na pewnego siebie wzbudza ostroznosc w ludziach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wilk - może byliśmy weseli, bo po kilku piwkach, ale bez krzyku, zaczepek, krzywych spojrzeń itp, nawet nie wyglądaliśmy na pijanych, nawet nie patrzeliśmy na przechodzących ludzi. po prostu szliśmy grupą 4 osób

nigdy nie zaczepiam ludzi i nie lubię jak ktoś zaczepia innych, jak jestem z kimś takim w grupie to go ustawiam do pionu

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2006-05-30 11:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4743
W US nie budze żadnego zainteresowania, w PL obcina mnie każda babcia w oknie czy na ławce... Na dyskotekach to już w ogóle albo wybałuszają gały albo rzucają się do bicia

stfu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Grupa młodych ludzi, zapewne wieczorową porą, zachowująca się w sposób głośny, nie zwraca uwagi na przechodniów, gadają, śmieją się głośno, wyglądają na sprawnych fizycznie - sam bym przeszedł na drugą stronę ulicy. Po co szukać guza? Po co dawać pretekst do ewentualnej zaczepki?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Grupa młodych ludzi, zapewne wieczorową porą, zachowująca się w sposób głośny, nie zwraca uwagi na przechodniów, gadają, śmieją się głośno, wyglądają na sprawnych fizycznie - sam bym przeszedł na drugą stronę ulicy. Po co szukać guza? Po co dawać pretekst do ewentualnej zaczepki? "
_______________________________
było to w dzień - 16-17 godzina
byliśmy cicho
gadaliśmy - to fakt
co do naszego wyglądu to ja mam 175 wzrostu i szczupłą budowę ciała, kumpel 170 cm i z 70 kg wagi, a laski jak laski, zwyczajnie ubrane
wiekiem wszystko pod 30-kę

nie wmawiaj mi że jestem chuliganem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Nie wmawiam. Tylko prawda jest taka, że dzisiaj nie można w najmniejszym stopniu "zaufać" współprzechodniom. Jak więc widzę grupkę ludzi (zwłaszcza w trochę młodszym wieku od Was) to raczej przechodzę na drugą stronę - bo nie wiem czy im coś głupiego do głowy nie przyjdzie... Takie są realia, ludzie wolą unikać nawet mało prawdopodobnych konfrontacji, niż ryzykować utratę "mienia ruchomego" albo wizytę u protetyka...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znaki zodiaku, a SW

Następny temat

Nietypowy problem - pęcherze...

WHEY premium