SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kwasochłonne ! błagam ratujcie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
mialem komisje lekarska do strazy granicznej i...
dostałem ostatnia szanse na powtórzenie badań krwii !
wyszło mi kwasochłonne 7 a norma jest do 5 !
co mam zrobic zeby mi to spadło ?? wie ktos ? please pomiocy !

kania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko spoko - nie musisz zawieszać !
nie przesadzaj !
jak czegoś nie wiesz - nie pisz ; wiesz = pisz

a jak bedziesz myślał że wiesz , a ja będę myślał że nei wiesz ( - też moge się mylić i być w błędzie) to najwyżej skasuję

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
a co to oznacza?
1

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Pewnie o granulocyty kwasochłonne... "Zwiększenie ich wartości wywołują choroby alergiczne, zakaźne, hematologiczne, pasożytnicze, astma oskrzelowa, a także katar sienny, łuszczyca, jak też zażywanie leków (np. penicyliny). Przyczyną spadku ich liczby mogą być zakażenia, dur brzuszny, czerwonka, posocznica, urazy, oparzenia, wysiłek fizyczny oraz działanie hormonów nadnerczowych."... wywnioskowc mozna, po 1) wyklucz wszystko to co moze podwyzszac ich ilosc, zazywajac leki na alergie dowiedz sie czy nie podwyzszaja one ich ilosci, a jesli tak to dowiedz sie o inne ktore troche inaczej dzialaja... Dur brzuszny i czerownki nie polecam zeby zmniejszyc ich ilosc ale wysilek fizyczny jak najbardziej... wiec...

1) odstaw leki (chyba ze sa niezbedne)
2) duzo cwicz

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ten dział musi byc z możliwością odpisywania tylko upoważnionym bo napływ "expertów" ostatnio jest tak duzy, ze niektore rady są wręcz smutne.


"Dur brzuszny i czerownki nie polecam zeby zmniejszyc ich ilosc "

No niech jakryc czy boofi to przeczytają to chyba sie na plecy przewrócą.

Naprawde nie polecasz zakażenia czerwonką? To chociarz dobre i to ze nie polecasz. O zgrozo. A moze jednak? W sumie czemu nie, tylko gdzie szukac tej czerwonki hmmm, moze po szpitalach zakaźnych pojeździc albo budkach z żarciem od wietnamców. Niektore odpowiedzi naprawde zaniżają tu poziom.



Podwyższenie tych granylocytów, oznacza jakias stan zapalny albo chorobe,

co w takim wypadku najlepiej polecić choremu?

jak to co, "Odstaw Leki, chyba ze są niezbędne"


No tak "Zwiększenie ich wartości wywołują choroby alergiczne, zakaźne, hematologiczne, pasożytnicze, astma oskrzelowa,"

No napewno Przy takich chorobach napewno leki są zbędne......zgroza, i odstawianie ich samemu napewno jest wysmienitym pomyslem..... Wiesz jakie to są choroby hematologiczne? Zdajesz sobie sprawe ze jesli kolega ktoremu doradziles odstawienie leków, na taką chorobe choruje, to moze sie dla niego skonczyc tragicznie? Choroby krwi non stop wymagaja podawania srodkow farmakologicznych w celu wpomorzenia ukladu immunologicznego lub jego odtrucia ktory przy zakażeniach krwi jest niesamowicie podatny na patologie, wiesz jak sie moze skonczyc odstawienie leków? Masz pewnosc ze kolega sam będzie wiedzial ze te leki sa zbędne czy niezbędne? ****a

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-05-16 15:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Bedzie wiedzial po konsultacji z lekarzem, a jest szereg lekow ktore sie bierze podwyzszajaca ilosc eozynocytow... o durze brzusznycm i czerwnonce napisalem z przymrozeniem oka czego najwidoczniej nie zrozumiales ale inni napewno zrozumiaja (to tak jak na leukocytoze polecilbym aids!) zreszta nie jestem autorytem w tej dziedzinie i wyrazam swoja opinie... a i jeszcze jedno, jak ktos bierze leki ktorych odstawienie zagroziloby zdrowiu lub zyciu to napewno lekarz mu to wytlumaczyl!!!
1

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
Bahamut masz jakis pomysł zeby to wróciło do normy ?

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
ostatnio odpisywalem na sporo tematow i uwazam ze wiedze medyczna mam wieksza niz wiekszosc, ale jesli moderator powie mi ze mam nie zabierac glosu w tematach to przestane...
1

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ale ty nie nigdzie nie napisales zeby kolega skonsultowal sie z lekarzem tylko sam dales mu rady nie wiedząc o nim nic.

Spermik, jesli masz te granulocyty podwyższone to raczej jest to powodem jakiejs choroby albo jak pisalem stanu zapalnego. Musisz isc do lekarza i ktory powie ci o co chodzi albo skieruje na odpowiednie badania. Na własną reke nie ma co ingerowac w ilosc komórek krwi. Poza tym wątpie zebys ilosc tych komórek szybko zmniejszył w krótkim czasie. Na ogleglosc nie mozna nic stwierdzic to jak nabierać wode z rzeki sitkiem. Musisz isc do lekarza a jesli zalezy ci na czasie to raczej bedziesz musial isc do lekarza prywatnego, zaplacic i dowiedziec sie co jest przyczyna podwyższenia tych komórek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
"zazywajac leki na alergie dowiedz sie czy nie podwyzszaja one ich ilosci, a jesli tak to dowiedz sie o inne ktore troche inaczej dzialaja." rzeczywiscie niepotrzebnie wpadlo mi slowno "na alergie" a przez dowiec sie mialem na mysli "Skonsultuj ze specjalista/osoba bardziej zorientowana niz ja"... moj blad, przyznaje

Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2006-05-16 16:35:50

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
do lakarza ide zaraz : mam na 17 ! ciekawe co mi powie ...

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Poza tym zeby mowic o sobie ze ma sie wiedze medyczną trzeba sie pochwalic chocbym kursem ratownika a o tobie nic nie wiemy. Poza tym czy taką wiedze masz to nie wiem, jednemu gosciowi napisales ze 120 uderzen na minute to żaden częstoskurcz jak norma doroslego czlowieka wynosi okolo 75 to 120 bez wysiłku na "sucho" siedząc w fotelu i mowisz ze to normalka to az boje sie myslec ile dla ciebie wynosi niebezpieczna granica.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-05-16 16:41:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zgrubienie!

Następny temat

Zwichnięcie biodra, dysplazja

WHEY premium