SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurs na ochroniarza

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
witam mam pytanie macie jakies info o kursie na ochroniarza i id ilu lat mozna isc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
witam ma problem bo w komedzie nie chca mi wydac licencji drugie stopnia bo nie posiadam jakiegos dyplomu gdzie ma swiadectwo ukonczenia szkoly co ma z tym zrobic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8052
Jeżeli Ci chodzi o uzyskanie licencji pracownika ochrony 1-wszego lub drugiego stopnia to musisz miec ukończone 21 lat

Zmieniony przez - mirokoks w dniu 2006-08-08 13:37:24

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
http://www.ochikara.pl/ tyle co znalazłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8052
tu masz dokładne info na temat wymagań:http://bip.wielkopolska.policja.gov.pl/?a=1239 

Program kursu:Ochrona osób i mienia - kurs na licencję I stopnia

Kurs obejmuje:

Wybrane zagadnienia prawa karnego, wykroczeń, cywilnego
Samoobrona - techniki interwencyjne
Wybrane zagadnienia ekonomii, organizacji i zarządzania
Wybrane zagadnienia etyki, psychologii społecznej i socjologii pracy
Wybrane zagadnienia kryminologii, kryminalistyki i terroryzmu

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6814
na 2 ke musisz mieć min. średnie wykształcenie, 21 lat
po kursie badania lekarskie 350zl + 300 wydanie licencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
musisz mieć również odbebnioną służbe wojskową...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6814
tiaaaaaa........ nie musisz mieć ja mam 2-ke i nie mam wiec nie pisz bzdur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ja chcialem isc na taki kurs i mi nie pozolili bo nie mam sluzby odbebnionej...

pisze co mi powiedzieli...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
Warunki jakie musi spełniać osoba ubiegająca się o wydanie licencji pracownika ochrony fizycznej drugiego stopnia:

- ma obywatelstwo polskie

- ukończyła 21 lat

- ukończyła co najmniej szkołę średnią

- ma pełną zdolność do czynności prawnych, stwierdzoną własnym oświadczeniem

- nie była skazana prawomocnym orzeczeniem za przestępstwo umyślne

- posiada nienaganną opinię wydaną przez komendanta komisariatu Policji właściwego ze względu na jej miejsce zamieszkania

- posiada zdolność fizyczną i psychiczną do wykonywania zadań, stwierdzoną orzeczeniem lekarskim

- legitymuje się dyplomem lub świadectwem szkoły lub innej placówki oświatowej, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznego wykształcenia, albo ukończyła kurs pracowników ochrony drugiego stopnia i zdała egzamin przed właściwą komisją.




Warunki jakie musi spełniać osoba ubiegająca się o licencję pracownika ochrony fizycznej pierwszego stopnia:

- ma obywatelstwo polskie

- ukończyła 21 lat

- ukończyła szkołę podstawową

- ma pełną zdolność do czynności prawnych, stwierdzoną własnym oświadczeniem

- nie była skazana prawomocnym orzeczeniem za przestępstwo umyślne

- ma uregulowany stosunek do służby wojskowej

- posiada nienaganną opinię wydaną przez komendanta komisariatu Policji właściwego ze względu na jej miejsce zamieszkania

- posiada zdolność fizyczną i psychiczną do wykonywania zadań, stwierdzoną orzeczeniem lekarskim

- legitymuje się świadectwem szkoły lub innej placówki oświatowej, które potwierdzają uzyskanie specjalistycznego wykształcenia, albo ukończyła kurs pracowników ochrony pierwszego stopnia i zdała egzamin przed właściwą komisją.



to jest na tej str co podaliscie to juz wiem thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
ile mozna zarobic ile godzin sie robi
jakie masz uprawnienia jak masz 2 stopnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowy trening na mase

Następny temat

muzyka z reklemy?

WHEY premium