SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurs instruktora fitness

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
W jaki sposób zostać instruktorką fitness? Jakie trzeba mieć ukończone szkolenia/uprawnienia/zaświadczenia? Czy ktoś mógłby polecić mi jakieś kursy w Warszawie? Które są najlepsze? Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat wymagań, egzaminów, kosztów takich kursów, możliwości dodatkowego doszkalania... Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Jeśli w Poznaniu zapraszam na kurs instruktora fitness - nowoczesne formy gimnastyki tutaj www.efib.pl 

Aby zostać instruktorem obowiązuje część ogólna kursu oraz specjalizacja, czyli ta część która jest już typowo praktyczna.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do kontaktu poprzez stronę internetową, na której są wszelkie dane kontaktowe i formularz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
https://www.sfd.pl/temat54750/ 

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Grasik - dostajesz spam moderatorski?
przyszło tam dziś coś...

p.s.
mail już prawie ukończony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
tak, ale chyba ne było nic tam z warszawy... zresztą nie jestem pewna, bo było delete od razu

do autorki - zorientooj sie na awf warszawskim

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ano, nie doczytałem oczywiście, że chodzi o Wawę


http://www.awf.edu.pl/index1.html link do AWF W-wa. może coś znajdziesz.


Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-09-29 09:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Dzięki za link do odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
W Polsce działa wiele szkół fitness, które prowadzą szkolenia instruktorów. Np w Wawie Inka Szymanski Titess School czy Aerofit z Wrocławia, także Nike, Reebok czy Open Mind prowadzą takie szkolenia. Ja chodzę na zajęcia do instruktorów, których wyszkoliła Inka Szymński i bez problemu radzę sobie na wszystkich konwencjach, niezależnie od tego która szkoła fitnessu je prowadzi. Najblizsza konwencja międzynarodowa z warsztatami jest przez nią organizowana 26-27 listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
A jeśli kogoś interesuje w Piotrkowie Trybunlskim - w filii Akademii Świętokrzyskiej - to od stycznia 2006 zaczyna się kurs - Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness. 80 godz. - część praktyczna - 500 zł + 70 godz. - część teoretyczna - 350 zł.
Myślę właśnie o tym - mam chęć sobie pokursować

(dla osób pełnoletnich mających min.wykształcenie średnie)

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Usunięty przez Tyka za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988

emka2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklejam wypowiedź emki2 którą skasowałem powyżej bez tego czego zabrania pkt.6 regulaminu forum

witaj, zalezy co chcesz pozniej zrobic z tym, czego sie nauczysz. jesli jako hobby, szkol sie gdzie chcesz a jesli chcesz pracowac w zawodzie, zrob kurs tam, gdzie daja uprawnienia panstwowe, wszelkie awf-y bardzo odradzam, kursy sa zazwyczaj na oplakanym poziomie, wiele osob nawet nie probuje po nich pracowac jako instruktor, bo nie czuja sie na silach. Jesli chodzi o w-we, jest aerofit, [...] oraz chyba juz open mind, tez sa info w necie . obie szkoly daja uprawnienia panstwowe. ja robilam w aeroficie, jestem bardzo zadowolona, kurs na bardzo wysokim poziomie, przygotowuje swietnie do pracy, wiele juz lat siedze w fitnessie, ale instruktorka jestem dopiero od miesiaca. kurs dosc ciezki, robilam stacjonarnie , 6 godz ruchowych dziennie i 4 wykladow i tak w sumie przez 16 dni w dwoch sesjach. kilka egzaminow po drodze, zaliczen, prace do napisania, duzo pracy, ale naprawde warto. Dziewczyny z open mind tez na pewno robia kursy na swietnym poziomie, polecam wiec te dwie szkoly a jak juz zrobisz poziom basic, mozesz doszkalac sie gdzie chcesz, u Inki jak najbardziej, bo jest swietna, ale papier bedziesz miala silny w kieszeni wiec wystartujesz z dobrej pozycji. Pisz jesli chcialabys cos jeszcze wiedziec:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 988
dzieki Tyka, ale gafa...to z rozpedu:)

emka2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glikogen

Następny temat

dietka cd - jadlospis

WHEY premium