SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurczak curry z marchewką i makaronem ryżowym

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Porcja:

- ok. 150g piersi z kuraka
- ok. 70g makaronu ryżowego
- mała marchewka
- sos sojowy
- przyprawa curry
- oliwa





Kuraka gotujemy, następnie kroimy w paski i przyprawiamy curry, marchewke kroimy w paski, wrzucamy razem na rozgrzaną patelnię na łyżke oliwy, dodajemy sos sojowy i dusimy razem ok. 7 minut









w międzyczasie "gotujemy" makaron ryżowy (czyli w praktyce zalewamy wrzątkiem i trzymamy pod przykryciem ok. 3 minuty), potem wrzucamy na patelnie i mieszamy z resztą





oto jak całość wygląda na talerzu:





SMACZNEGO!

Wartości odżywcze na tą porcje (nie liczyłam przypraw):
B: 40
W: 65
T: 2

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No i super.Tylko ja bym nie gotowala najpierw makaronu zbey go pozniej usmazyc,najlepiej od razu na patelnie Pzdr.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A można zamiast makaronu ryż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Pewnie.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Trzeba spróbować

Z ciekawości.... w jakiej cenie ten makaron ryżowy?

Sog

Zmieniony przez - barteklip9 w dniu 2009-09-06 08:38:48

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a mi makaron ryzowy nie smakuje w ogole


ale sog jak wejdzie to leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1371
Jaki mniejwiecej czas przygotowania tego jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja za ten makaron dałam coś około 8 zł chyba, ale już nie pamiętam dokładnie
i nie wiem, czy da sie go od razu na patelnie, bo on taki troche suchy jest

co do czasu przygotowania: jak nie gotujesz kuraka, tylko go od razu wrzucasz na patelnie (tak było w orygnialnym przepisie, ja wole jednak najpierw ugotować ok. 20 minut) - to do 10 minut

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
fajne, lubię takie klimaty. ten makaron drogawy trochę ale w lidlu w tym tygodniu ma byc tydzień kuchni tajskiej bodajże i coś podobnego ma być po 3 zł.

a za przepisik sog

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
PawelSzEvc:
spróbuj makaronu sojowego,(nie ma tego posmaczku co ryzowy)a dania z nim wychodzą naprawdę fajnie

Zmieniony przez - -klej w dniu 2009-09-06 17:40:22

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
hmmm może się skuszę
bo w ryżowym to i cena odstrasz, w biedronce wczoraj widzialem 100g za 3,50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kotlety z ciecierzycy ala'falafel by Malinowa

Następny temat

3 składnikowy baton proteinowy.

WHEY premium