SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupon promocyjny.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3009 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18542
Kupiłem białko z Activlaba Night Protein. I w środku znalazłem kupon promocyjny. I tam jest napisane, że "Szczęście ma ten kto kupuje produkty ACTIVLAB! Szczęściarzem będziesz następnym razem!
Ale po lewej stronie jest napisane, że regulamin promocji na stronie www.activlab.pl i na dole jest podany numer kontrolny. To w końcu coś wygrałem czy nie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93082
Szczęściarzem będziesz następnym razem!

nie wygrales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
Witam jeżeli klient otrzymał dziś paczkę i wygrał w promocji drugie opakowanie to otrzyma je jeszcze czy promocja jest już zakończona??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
18 dni szła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5867
My na sklepie mamy jeszcze kilka sztuk z kuponami więc klienci dalej otrzymują kupony i teraz nie wiem co mam im odpisywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
promocja sie skonczyla , co innego jesli by kupili przed 19 grudnia i mieli paragon na to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

degustacja gainerów activlab w krakowie!!!

Następny temat

ActivLab - DETOX

WHEY premium