SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupno rowerka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
Witam chciałbym kupić żonie rowerek stacjonarny za około 200-300zł ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze mogłbym prosić o jakieś wskazówki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
czy mocna konstrukcja, bo sporo jest badziewi ktore po jakims czasie ledwo sie trzymaja ale to raczej w nizszym przedziale cenowym; gwarancja jak długo; dopuszczalne obiazenie; mozesz tez przejrzec opinie uzytkownikow w internecie na temat konkretnych modeli jak juz takie znajdziesz

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
mocnej konstrukcji przez internet nie sprawdze bo raczej tak bede kupował
są dwa rodzaje rowerków magnetyczne i sppiningowe które lepsze? ile powinnio ważyć koło zamachowe w tym magnetycznym?
Czyli mówisz ze za 200-300zł to raczej nie powinno być badziewie? bo żona mówiła mi że widziała za 100zł ale to chyba badziewie jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
jestem zdania ze za jakosc sie placi i skoro sa rowerki za 100zl i za np 250zl to wiadomo. tak samo z butami, mozna kupic buty za 50zl to wiesz ile sie w takich pochodzi w porownaniu do butow za 200zl.
a co do konstrukcji to poprostu zwroc uwage czy elementy sa plastikowe czy stalowe itp. mozesz porozmawiac ze sprzedawca i on doradzi ci najlepiej bo w tym siedzi, pewnie nawet zaproponuje konkretny model, pozdro

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Nie sądzę, żebyś za 200-300 złotych kupił coś porządnego Oczywiście dużo zależy od tego, jak ten rowerek będzie eksploatowany, bo duża różnica jest pomiędzy spokojnym pedałowaniem przed TV a ostrymi interwałami.

Poprosiłam Dudę z działu Kelton, żeby tutaj wpadł i wypowiedział się odnośnie cen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
spokojne eksploatowanie przed TV bedzie.
Kelton dobra firma mam od nich ławeczke ale rowerki mają jak dla mnie drogie bo nie mam tyle kasy żeby zapłącić ponad 400zł ale napewno przyda sie jego opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam
rowerki to nie mój temat ale z tego co się widziało i czytało , to trzeba patrzeć jaki rowerek ma koło zamachowe czym większe tym lepsze


najlepiej wklej kilka linków najlepiej allegro
które zamierzasz kupić wybierzemy coś najlepszego

250PLN jak na rowerek to nie dużo ale myślę że coś wybierzemy



Pozdrawiam Martę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POMOCY!!! potrzebuję dobrej diety !!

Następny temat

Wydęty brzuch od ćwiczeń mięśni brzucha/ redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium