SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktory stack najlepszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
x pand czy nitrobolon 2 czy massacra czy animal pump czy horse power czy cell pump?????? prosze o wasze opinie ktory z nich daje dobrego kopa

Łukasz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
I podciągam się technicznie 50-60 x w seriach (bujane), tylko siłowo 15-20 x.

Mam też rekord 100 x technicznie, z małymi przerwami, czego nie widziałem jeszcze przyznam nigdzie

Co do SAA to jak żresz co popadnie na cyklu = WYGLĄDASZ JAK DUPA- masa tłuszczu, wody = SYF. Pogratulować podejścia koledze.



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-06-23 16:39:22

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
nie da się powiedzieć który najlepszy, na każdego co innego działa lepiej

jedyne co można stwierdzić, to to, że cell pump wygląda najbardziej ubogo, wśród wyżej wymienionych

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
ehhh zależy to tylko piękne gówna opakowane w kolorowe świecące opakowania
Weź mono 300gr weź orotan 300gr weź jabłczan i bierz 5gr mono 2gr oro 2 gr jabłczanu wymieszaj z soczkiem i git masz ze 6 tyg cykl a jak chcesz pompe to aakg albo cytrulina i jak chcesz kopa to guaran koffeina lub coś takiego wyjdzi taniej bo ze hmm 130 zł
Bo w tych stackach to ze 5 gr krety max a takie połaczenie jak wyżej działa cuda serio.\pozdro
Jak już to horse power i xtreme stack kaizena
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
acha dobre i to ale według rankingu to niezly jest ten horse power jak myslicie dobre to jest ??????

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
poczytaj o nich zobacz jakie mają opinie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
ja osobiście najbardziej z tego co wymieniłeś byłem zadowolony z hp i nitroII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
szpryc patrząc na twoje wyniki wydaje mi sie ze lepiej zebys sie zaczął przykładac to tego sportu bo 80 kg na klate i 73 kg wagi to ogromna lipa lepiej zacznij jeść a nie sie łapiesz za stacki
nie mogę przepatrzec jak koles ważący tyle co chudy kogut chce brac dobre odżywki albo jeszcze co gorsza saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
dział z testami,tam czytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
to kokos a ty jak zaczynales ?????? nie wierze ze jadlas i jadles i urosles

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
tokoks zaloze sie ze juz w pierwszym roku stazu zlapales sie za saa badz odzywki

Łukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 767
spytam inaczej potrzebyje sily na 8 lipca na zawody podkresle potrzebuje sily tak zebym mogl podniesc sie na drazku z 17 razy narazie podnosze sie 10 razy wiec slucham???????

Łukasz

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna + białko + spalacze tłuszczu = można łączyć ?

Następny temat

jaki izolat na ta chwile ?

WHEY premium