SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktorego propa wybrac?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
ktorego propa wybrac zeby byl najpewniejszy?
Testopilin z Lyka Labs, 10 ml
Testosteron Propionate z Farmadonu
Testabol Propionate z British Dragonu, 10 ml ??

i jak wyglada teraz sytuajca z Stanabolem 10mg z British Dragonu? duzo wy***ek??

nie wiem co napisac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci powiem moje zdanie. ja bym na hubeja chinczyka stawial abo na farmaka. to sa pewne stuffy. lyka slyszalem ze dobry i bd tez jest ok.
ale dla mnie te 2 pierwsze najpewniejsze. stanazol z bd jest zanizony sporo. polecam la pharme lub LL ten nowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
Hubei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
z tych co wymieniłeś to LL.. nie mówie tego z autopsji tylko z zasłyszanych opinii:P Ja Ci polecam Farmaczka:)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Z opinii najczęstych na forum to cykle robią najczęściej z farmaka więc pewnie najpewniejszy soczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39729
a ja bym polecal BD. bralem i bardzo fajny soczek, ladnie wchodzi, tylko ze troszke drozszy niz pozostale ale co tam;))

Hard core till death

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Farmak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
wlasnie koncze cyklona na propie i superce i bilem Testopilin i farmaka i jestem zdecydowanie za farmakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
czyli wiekszosc z Was opleca farmadon (bo mysle ze Farmak = Farmadon tak? ) a co z winkiem, bo malo osob sie wypowiedzialo.
pozdrawiam i dzieki za odp.!!

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44616
Farmak to nie to samo co Farmadon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 881
Dla mnie Prolongatum z Jelfy jest the best i nie widze potrzeby przeplacac za jakies inne wynalazki!!!Wlasnie jestem na cyklu i efekty sa naprawdfe zaskakujace!!!

ellooo!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblokowanie, niezbedne?

Następny temat

pierwszy cykl metanabolem, poprawny?

WHEY premium