SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto doradzi ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
witam na forum jesten nowy mam 32 lata 195 wzrostu 110 kilo wagi chcialbym zaczac przygode z silownia jestem raczej normalnej postury ciala niewielki nadmiar tluszczu na brzuchu moze ktos poradzi co kupic na poczatek jakie odrzywki witaminki jakas dieta srednio moge wydac na odzywki 1000 zlotych jak narazie kupilem normalny atlas do cwiczen
dzieki za rady i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wydaj kase na laweczke do cwiczen, gryf dlugi prosty gryf lamany i 2 krotkie po 30-35cm i kup obciazenia troszke. Atlas to nei podstawa, podstawa sa wolne ciezay

Uloz diete suple ni potrzebne moze bialko carbo i nop multipak 36 Treca i zma apteczne by przypasilo, jak chcesz to zarzuce linkami

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
to daj pare linkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"coś" na mase

Następny temat

Początkujący Grooobas => Cycki, Oponka itp.

WHEY premium