SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto doradzi?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5740
Siemka kto moze mi pomoc mam maly dylemat nie wim co kupic kreatyne czy bialko moze wy macie jakies odzywki do 50 zł?
jesli bym mogl prosic to napiszcie.
DZiex

Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
zakladajac ze dopracujesz diete mozesz kupic kreatynke , zglos sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
za malo wiadomosci o sobie.. bialko to nic innego jak jedzenie w prochu.. dopracujesz diete to zbedne. kreatyna jak juz masz jakis staz jest okej zawsze doda troszke sily..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
cos wiecej o sobie..co doadzić?/

na co?

komu?

po co??

daj info

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5740
STaz:ok 6/7 miesiecy
Waga:66-(na klate wyciskam juz 69)
Wiek:niecale 17 lat
Wzrost:183

Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kompleks multiwitaminy i oliwę z oliwek extra virgin, dodawaj do posiłków 2 razy dziennie po łyżce na podbicie kalorii.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
i zacznij jesc, o bialku zapomnij, bo jest Ci ono potrzebne na samym koncu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
Gracz 73 napisał:

Siemka kto moze mi pomoc mam maly dylemat nie wim co kupic kreatyne czy bialko moze wy macie jakies odzywki do 50 zł?


Znajdzie się i to pewnie niejedna, ale póki co nie widzę dla Ciebie takiej konieczności.

Przy takiej wadze i takim wzroście drzemią w Tobie olbrzymie naturalne rezerwy i możliwości. Skup się na razie przede wszystkim na diecie. Przy odpowiednim zbilansowaniu i podejściu do żywienia (w dziale Odżywianie jest wsio dokładnie opisane) efekty przez pierwszy okres będą widoczne z tygodnia na tydzień.

A potem - jak efekty zaczną powoli maleć - zapraszam do nas ponownie. Wtedy dobierzemy coś, żeby przestały :)

ActivLab - odżywki i suplementy dla sportowców i osób aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5740
chociaz ja bym wolal szybciej wyrzezbic cialo to moze ktos rzuci jakis link z allegro aby mogl kupic

Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kup sobie grzyby i zrób zupę.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam was wszytskich mam takie do was pytanie co radzicie na początkującego ?? Czyli co najlepiej kupić na poczatek ?? Czekam na odpowiedzi ;) Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zagadka dla pracowników activlab :)

Następny temat

HOT SPORT DRINK - wasze opinie i komentarze

WHEY premium