SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

która opcja lepsza

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
mamy tak.

10 podciągnięć + 20 pompek klasycznych
9 podciągnięć + 18 pompek odwrotnych (triceps)
8 podciągnięć + 16 pompek klasycznych
...
1 podciągnięcie + 2 pompki odwtotne

razem to bedzie 55 podciągnięć na drążku i 110 pompek

trening ten wykonywać raz w tygodniu ( dzisiaj wykonałem go i czułem,że dostałem w kość więc trening dobry)
\
druga opcja bedzie tak wygladac

1 podciaganęcie - 2pompki
2-4
3-6
4-8
5-10
6-12
5-10
4-8
3-6
2-4
1-2

i to bedzie proporcja 36 podciągnięć do 74 pompek z tym,że taki trening wykonywać będe 2 razy w tygodniu skacze na skakance i ćwicze brzuch w innych dniach ,pracuje tez fizycznie i chociaz nie zap*****lam ponad sily 8 h bez przerwy to jednak mam miesnie tam pracują czasami też ciężko

jezeli bym wybrał pierwszą opcje to dodatkowo by dochodziły 3 dni ze skakanką i ćwiczeniami na brzuch (razem 4 treningi)
jeżeli wybiore drugą opcje to dodatkowo dojdą 2 treningi ze skakanką i cwiczeniami na brzuch (razem 4 treningu w tygodniu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MMA
Ale wiesz, że te 2-3 miesiące treningu samemu mniej Cię przybliżą do zaawansowanej niż trening w klubie?


ja jestem spokojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
A moze tak zacznij trenować załe ciało a nie podciąganie i pompki odwrotne, jak podciąganie to jeszcze ok ale pompki odwrotne po co, trening kompleksowy obejmujący całe ciało i będzie ok.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
A moze tak zacznij trenować załe ciało a nie podciąganie i pompki odwrotne...
Nie mieszaj chłopakowi. Może jeszcze ma robić przysiady, brzuszki i wiele innych...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
Ciężko mi uwierzyć że prawidłowo wykonujesz opcję I - nie wierzę w prawidłowe wykonanie podciągnięć i pompek przy takiej objętości

Ja bym wziął opcję nr 2 - mniejsza objętość, jakoś "normalniej" to rozpisane

Ps. Jakie SW ćwiczysz? Bo skakanka i brzuch to nie jest trening SW
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
MMA
anubis84
A moze tak zacznij trenować załe ciało a nie podciąganie i pompki odwrotne...
Nie mieszaj chłopakowi. Może jeszcze ma robić przysiady, brzuszki i wiele innych...



Przepraszam

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Gats 2
Ciężko mi uwierzyć że prawidłowo wykonujesz opcję I - nie wierzę w prawidłowe wykonanie podciągnięć i pompek przy takiej objętości

Ja bym wziął opcję nr 2 - mniejsza objętość, jakoś "normalniej" to rozpisane

Ps. Jakie SW ćwiczysz? Bo skakanka i brzuch to nie jest trening SW


poprawnie wykonałem opcję pierwszą, ja tam nie oszukuje zawsze jak się podciągam to głowa zdecydowanie nad drążkiem i jak opuszczam to zawsze pełny wyprost to samo jak pompki robie to nawet obok jakiejs szafy jest szyba i podpatruje czy aby na pewno dobrze schodze w dół i czy sylwetka nienaganna,
moze dlatego,dalem rade z tą objętośćią bo zajeło mi to w sumie około 40 minut.

tak, opcja druga bedzie ok
juz wczesniej sobie to uswiadomiłem

10 podciagniec - 20 pompek klasycznych
8 podciągnięć -16 pompek odwrotnych
6 - 12
4 - 8
2 - 4

to bedzie 30 podciągnięć i 60 pompek przy jednym treningu ,a ćwicząć 2 razy w tygodniu daje 60 podciągnięć i 120 pompek czyli ciut więcej niż gdybym cwiczyl
raz w tygodniu dużą drabinke 10-9-8-7..


i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
MMA
anubis84
A moze tak zacznij trenować załe ciało a nie podciąganie i pompki odwrotne...
Nie mieszaj chłopakowi. Może jeszcze ma robić przysiady, brzuszki i wiele innych...



robie przysiady,brzuszki i ''wiele innych'' więc nie rozumiem Twojej sugestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
makiuu

....
poprawnie wykonałem opcję pierwszą, ja tam nie oszukuje zawsze jak się podciągam to głowa zdecydowanie nad drążkiem i jak opuszczam to zawsze pełny wyprost to samo jak pompki robie to nawet obok jakiejs szafy jest szyba i podpatruje czy aby na pewno dobrze schodze w dół i czy sylwetka nienaganna,
moze dlatego,dalem rade z tą objętośćią bo zajeło mi to w sumie około 40 minut....


Aparat/telefon nagraj film i wrzuć. Pogadamy o technice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Mam jedno, zaj**iście ważne pytanie - po co? Jaki jest Twój cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 109 Wiek 10 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15995
Właśnie, co chcesz ćwiczyć: dynamikę, siłę, wytrzymałość czy objętość.

Never TRY to win a fight.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
Marcin Małecki instr. Tai Combat
Właśnie, co chcesz ćwiczyć: dynamikę, siłę, wytrzymałość czy objętość.


no mysle,ze wypadałoby ogarnąć wszystkie te elementy, albo postawić na najważniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening muay thai

Następny temat

Technika ze sportów walki z punktu widzenia fizyki ,biomechaniki

WHEY premium