SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

książeczka zdrowia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Chce sobie wyrobić książeczke zdrowia do pracy, zrobiłem juz kałówki, dzisiaj poszedłem z rana na pobranie krwi, mówie pielęgniarze że chce zrobić badanie krwi do książeczki do pracy, a ona mi mówi że ona nie wie na co ma zbadać tą krew i żebym poszedł do lekarza rodzinnego. Ja mówie, po co mam iść do rodzinnego, to pani nie wie jakie badanie krwi sie robi na ksiązeczke zdrowia?? Ona mi zaczyna pieprzyć że różne są prace itd itd noi kurde g.... załatwiłem, poszedłem do domu. Co jest z tą pielęgniarą ?? Teraz sie dowiedziałem ze mogłem jej powiedzieć że to ma być jakieś badanie "WR", no ale ona chyba powinna wiedzieć takie rzeczy a ta pisda najwyrażniej chciała mnie sie pozbyć
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
ja tez robilam taka ksiązeczke zdrowia i tylko wymagali ode mnie kałówki i ogolne badanie stanu czystosci skóry,serduchu,płuca i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zakład pracy powinien Cie skierować do lekarza medycyny pracy (najczęściej do takiego, z którym ma umowę).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchnięty...

Następny temat

Luzy w stawach kolanowych

WHEY premium