SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew przy smarkaniu z nosa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej, kiedys juz o tym pisalem otoz jak smarkam jest krew nieczesto, ale jest strupki a czasami normalna krew TYLKO PRZY SMARKANIU, ale to pikus ostatnio zauwazylem cos takiego i mysle ze jest to juz cos powazniejszego jak popilem to rzygalem po tym jak plułem taka slina z pod gardla to byla KREW kiedys po rzyganiu mam to od pewnego czasu mysle ze jedno z drugim ma zwiazek i ze jest ot cos powaznego KRWIOPLUCIE PO RZYGANIU jakas rada ?? Ogolnie niby jestem zdrowy cisnienie troche zawyzone biore ALDAN 2,5 mg i czosnek w kapsule 168 mg, przed braniem tych lekow krwi przy smarkaniu bylo wiecej wiec mysle ze ta krew od cisninia jednak ta krew w slinie po rzyganiu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam




Może warto zasięgnąc opinii specjalisty ? Szczególnie jeśli ów problem utrzymuje się już od dłuzszego czasu. Nie raz moze to wskazywac na poważne problemy zdrowotne, więc uważam, że lepiej dmuchać na zimne i się przebadac. Jednakże krew widniejąca na chusteczce nie zawsze musi być niepokojącym symptomem.
Krwawienie z nosa może mieć wiele przyczyn takich jak:

-wysychanie błony śluzowej, wówczas pojawia się uczucie suchości w nosie, osłabienie węchu, strupy. Narażone na to są osoby przebywające w suchych i przegrzanych pomieszczeniach

-miejscowy uraz, który może powstać na skutek zbyt intensywnego wydmuchiwania nosa tak jak u Ciebie bądź podczas dłubania w nim jakims przedmiotem

-zaburzenia krzepnięcia krwi

-nadciśnienie tętnicze

-leki takie jak aspiryna



Najlepiej jednak jakbyś dla pewności skonsultował się z lekarzem.

Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze leryngolog po 2 jak jesteś chory to i moze być krew ...
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze powiedziec na jaki zabieg on mnie skierowal, bo jak kiedys pisalem to za kazdym razem badanie nosa polegalo na odchyleniu nosa szczypawka i popatrzeniu do srodka (tylko to) ogolnie 10 sekund !!

On wypisal i powiedzial ze taki drobny zabieg i poszedl a pielegniarka mowi... "przegrode bedzie pan mial robiana!"

oddycham normalnie tylko ta krew przy smarkaniu ! Ja mysle ze to od cisnienia ale pewnosci nie mam, mialem miec zabieg 'wypalanie naczynek' tak mi sie wydaje ze to ten zabieg powinien byc prosze popatrzcie ...

http://img479.imageshack.us/my.php?image=zdjcie002zt3.jpg

http://img67.imageshack.us/my.php?image=zdjcie003tz9.jpg



Acha a co by bylo gdyby wypalili by mi te naczynka w nosie a krew byla np od wysokiego cisnienia badz z jakiegos innego powodu a tylko nosem przy smarkaniu wylatywala bo czasami to jak smarkam to takie strupy z krwi sa

acha kardilog powiedzial, ze jak by mi skoczylo cisnienie to przy slabych naczynkach krew poszla by jak z pompy !!! I zauwazylem ze nasila sie jak jestem przeziebiony nie leci ale juz chyba malo nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4782
mozesz miec naczynka albo krzywa przegrode nosowa ;] kup sobie rutinoscorbin, on pomaga zamykac naczynka, imo nic powaznego sie nie dzieje :P
1

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutinoscorbin przerabialem raczej nie pomaga chodzi o to ze tam sa zdjecia kiepskij jakosci ale cos widac moze ktos rozszyfruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w dalszym ciagu nie bylem na zabiegu, pracuje w szpitalu i od znaiomej pigulki dowiedzialem sie ze pomaga... DETROMYCYNA i rzeczywiscie pomogla !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie zrobiłem, na zabiegu nie byłem. Jest w miarę OK. Jeszcze żyję :) Wesołych Świąt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nos.....

Następny temat

dziwne bóle nog

Wiecej