SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew po zastrzyku ? (duzo)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Witam zapodałem dzis strzała Omki i pierwszy raz zdarzyło mi sie cos takiego ale gdy wyjołem igłe wyciekło pełno krwi i po chwili ustało.co to moze byc ? szy zastrzyk przez to nie będzie działał ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po osattnim strzale też tak miałem, przebiłeś się przez żyłe, może być nawet siniak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Przebiłeś się pewnie przez żyłę i tyle.A mam dowas takie pytanko.Bo jak robiłem sobie shoty i trafiłem na żyłe to tak mnie w tym miejscu napieprzało że szok.Też macie takie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, ogólnie różnie to jest z tymi shotami, od 4 tygodni robie shoty co 2 dzień i raz wogóle jakby nigdy nic, a czasem po shocie czuje się jakbym miał zawału dostać bolało tylko na początku teraz juz raczej nic nie czuje, teraz właśnie będe walił kolejnego farmaczka, 3majcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Jesli piszecie ze po przebiciu zyły powinno cos bolec to ja chyba nic nie przebiłem bo nic mnie nie boli nawet jak dusze to miejsce to prawie nic nie czuje.Wiec co to moze byc dodam ze w strzykawce miałem babelek powietrza dosyc wiekszy moze to przez to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie po przebiciu żyły nic raczej nie boli , a bąbelek czasem zostaje taki przy igle bo czasem ciężko go wybić na zewnątrz, ale nie przejmuj się bo i tak go nie wbijesz do mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
Kikoa jeśli dobrze pamietam to jesteś świerzo po cyklu(28 IV wklejałes wyniki) i już znowu zaczynasz? czekamy nadal na fotki

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może to tylko cykle wirtualne cybercykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Ome kuje ra na jakis czas aby utrzymac mase . A moje fotki jeszcze tyle zobaczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
lokurva....wszystko w temacie.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka - problem

Następny temat

Co to jest ta Teratogenność

Wiecej