SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew po zastrzyku ? (duzo)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11377
ja jak kumplowi robiłem szota to aż zawył z bólu i jak wyjołem igłe wylało sie gwałtownie dużo krwi, po chwili ustało - nic poważnego, zwykła żyła ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
a bąbelek czasem zostaje taki przy igle bo czasem ciężko go wybić na zewnątrz, ale nie przejmuj się bo i tak go nie wbijesz do mięcha
jak nie jak tak !!!!



tak macie racje przeciez to TYLKO zyla

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11377
Dla mnie to tylko zyla, bo jezeli sie odciaga tłoczek to praktycznie nie ma szans aby wbic sok w kabel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
mi sie juz zygac che od kucia Jak przykładam igle do bica to rycze na cął kaltke "****a no nie znowu " buah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
poprostu żyłke przebiłeś norma

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
po zrobieniu zastrzyku nie wyciagaj od razy igly tylko odczekaj troche, nigdy nie wyplynie krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
tez tak mialem kilka razy, wczoraj jak kulem w bark to nawet prosto w zylke trafilem, dobrze ze zaciagnalem ;)
A i w sumie moge podpiac pod ten temat pytanie- miesien w ktory robi sie strzaly rosnie szybciej? Pytam bo spodnie mi nie wchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie rośnie szybciej.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2881
mi kiedyś krew tryskała bardzo. ale ustało i jest lajt musiałem tylko pościel wymienić.przebicie żyły to nic byle by nie było krwii w szczykawce po odciąganiu tłoczka. a jak tak ktoś wyżej pisał ze napierdzielało po tym to dlatego że żyła była blisko injekcji. i kolidowała z sokiem ale bez obaw.

pizmak5. nie rośnie, jedyne to moze się wydawać wiekszy bo spuchnięty po injekcji jeśli ktoś przesadził z ilością soku może być dużo dużo większy.

offtop pimpusiek walisz szoty na klatce? musze Ci powiedziec ze bardzo sterylne miejsce Sobie wybrałeś lol

Zmieniony przez - nrsone w dniu 2006-05-16 12:27:44

IMHO... OFF!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
nrsone "musze Ci powiedziec ze bardzo sterylne miejsce Sobie wybrałeś lol "

hehe, znam takich co w szkole w kiblu robili a tam to...

Powrót do treningu po 2 latach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka - problem

Następny temat

Co to jest ta Teratogenność

Wiecej