SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krew na papierze toaletowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
czasem jak podcieram tylek to widze krew na papierze toaletowym i czuje
pieczenie odbytu, czy to normalne? do jakiego lekarza sie z tym udac?
co tomoze byc/
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
To może być początek hemoroidów (guzek krwawniczy) albo Ci się po prostu pryszcz tam zrobił . Chyba do chirurga z tym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
A gdzie kupujesz srajke, hę ??? Jeśli w plusie "ARLEKINA" to norma. Kiedyś mieliśmy tą sraje i całej rodzinie ciekła krew z tyłka. Napisz czy jest to uszkodzenie zewnętrzne(czy krew leci z rany) czy wewnętrzne a krew tryska z odbytu. Może jadłeś buraczki??? A tak na powagę to napisz właśnie skąd tryska krew, może boli cię brzuch czy coś, wtedy będzie łatwiej odpowiedzieć.
1

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
Do lekarza marsz...
Ja tak miałem przez wiele lat i w marcu miałem wycinane hemoroidy, ale ślady krwi na papierze toaletowym niekoniecznie świadczą o żylakach odbytu.
2

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
no tak brzuch mnie boli regularnie ale mialem gastroskopie i wszystko ok wyszlo, a krew chyba ze srodka i nie tryska tylko zostaje na papierze jak podcieram odbyta, a potem odbyt mnie szczypie i pali, mam tez czesto zatwardzenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to juz Twój kolejny taki post.
nie traktuj SFD jako przychodni.

masz problem ---> do lekarza, on od tego jest.
...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
papier rozowa pantera odbytu nie sciera !
2

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to znaczy s... c... nie obrazaj lekarzy masz pelno problemow posty w zdroiwu wdopingu jestes hipohondrypiem czy co najlepij idz do prywatnej przychodni niech ci zrobia wszytskei abdania zosatwia an obserawacje na tydzien moze wtedy cie prawidlowo zdjagnozuja a co do tylka moze ma szczeline odbytu albo podrazniona blone sluzowa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a Ty ginomen chyba nie rozumiesz, ze nie da się leczyć przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
ja byłem na wizycie i nic nie płaciłem, ale dlatego, że zdecydowałem sięna operację chociaż ta decyzja była na słowo więc gdybym ściemniał to też nie musiałbym płacić
gdyby była to wizyta płatna = 50zł
idź do dobrej kliniki krótkoterminowej (albo innego chirurga) gdzie zajmują sie laparoskopią i daj się chłopie zbadać, a potem znowu zadawaj pytania bo za chwilę będą pytania typu "wczoraj swędziało mnie ucho, co mam z tym zrobić, pomóżcie".

Zmieniony przez - CHICKEN w dniu 2005-08-05 07:53:44
1

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZOKUJĄCY FRYZ !! !!

Następny temat

Wrocic czy nie...? pomozcie

WHEY premium