SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krem do opalania na solarium

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
tak jak w temacie,jaki krem polecacie...?

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
Mam pytanie do Pauli:). Uwazasz ze opalenizna nadluzej trzyma sie opalajac sie na sucho.A jezeli ja nie moge juz bardziej sie opalic?? nie chcialabym stosowac bronzerow. ewentualnie cos co przyspieszy i przyciemni ale bez dodatku samoopalacza czy innego zabarwiana skory. aa i jeszcze jedno.:) pisalas ze lepiej opalac sie czesciej a krocej czyli jak? ile razy w tyg na ile minut?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jezeli chcesz przyspieszacz do polecam soray'a
jezeli z filtrem to idz do apteki i drogeri i wybierz jakis z filtrem
ocroni twoja skore przez negatywnym dzialaniem filtrów UV!
jezeli chcesz cos przepieszajacego,brazujacego itd to w kazdym dobrym solarium jest gama kosmetykow dla kazdego cos dobrego

http://e-kobiety.pl/content/view/2233/32/

nie jasnie sprecyzowales temnat i tresc wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
chodzilo mi o cos co by przyspieszylo opaleanie i zeby skora zrobila sie ladnie brazowa(opalam sie bardziej na czerwono niz na brazowo)

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Zapytaj o to na solarium.Jest cała masa kremów.Zaczyna się od kremów do jaśniejszej skóry, a następnie stosuje się już te brązujące.Są one dość kosztowne, ale warto zainwestować bo skóra ładnie póżniej wygląda.One powinny zawierać już filtry,a niektóre dodatkowo ładnie pachną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675


fakt faktem specyfiki ktore mozna kupic na solarium sa dosc kosztowne, ale jezeli masz pieniadze do zainwestuj w te na solarium ,ja pare razy uzywalam przyspieszacza z solarium .saszetka ktora starcza na 2 kosztowala u mnie na solarium 10 zl,
moze takze zainwestwoac w bardzo dobry przyspieszacz tak jak juz pisalam soray/a<patrz foto wyzej>
dorzucam link z kosmetykami dostepnymi na solariach
http://www.solariummalibu.lublin.pl/oferta.html?c=5

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2006-11-13 18:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
zobacze co beda mieli u mnie na solarium bo zupelnie o tym nie pomyslalem.
Stosowalyscie takie kremy co byly na allegro ze opalales sie na jaki chciales kolor??

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Malutka:te kosmetyki z tego linku co podesłałaś są świetne.Ładnie pachną i są skuteczne(po nich miałam ładną opalenizne):)niestety drogie,bo niektóre na raz kosztują 10zł.A co do przyspieszaczy to ja stosowałam z firmy Dax Cosmetics(takie żółte opakowanie) i można kupić pojedynczą saszetkę(około 2zł).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
10 zł to nie jest raczej az tak drogo tym bardziej ze takie opakowanie starcza na troche, z tymi tanimi to trzeba uwazac zeby nie wyjsc gorzej niz by sie chcialo, szczerze mówiac skore ma sie jedna.
salix a chodziles juz na solarium? skoro piszesz ze opalasz sie raczej na czerwono, to jesli jeszcze w tym sezonie nie byles to na twoim miejscu zrobilabym tak ze najpierw kupilabym nie przeyspieszacz tylko cos co bardziej ochroni skore przed promieniami na solarium a pozniej bralabym przyspieszacz. Zreszta na wszystkich przyspieszaczach jest napisane ze najpierw skore trzeba przyzwyczaic do opalania na wyzszych filtrach, a pozniej dopiero przyspieszacze.
ale to moja opinia, ja wole byc ostrozna

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tylko ze u mnie nie wsysztkie preparaty sa w saszetkach ...takie co sa w wiekszych butelkach mozna kupic w takich malych pojemniczkach(pan z obslugi je napewlnia) i to nie starcza na pare razy a kosztuje min 10 zl.
ja tem ostatio jak bylam to na tym z soray i bylam zadowolna.
słuszna uwaga ze trzeba przyzwyczaic skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
znalazlam taka stronke, wydaje mi sie ze fajna, prawie na samym dole jest o kosmetykach, ze stopien I to kosmetyk taki i taki, stopien II to bla bla,nazwy nie sa podane ale zawsze mozna wyrobic sobie poglad jaki kosmetyk jest tobie potrzebny i w solarium babce (czy facetowi) powiedziec, jak solarium bedzie na czasie to z pewnoscia beda w ofercie cos w podobie miec i zaproponuja firme
http://www.wizaz.pl/beata_solarium_opalanie.php

o, konkretne nazwy znalazłam tu http://www.cosmedica.szczecin.pl/kosmetyki-preparaty-onyx/

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-11-13 19:36:12

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
fakt !popatrzalam tak tylko oglnie narazie ale ciekawa staronka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek

Następny temat

Lekarze

WHEY premium