SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kregosłup

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto wie jakie sa preparaty na zwiotczenie mięsni przyszkieletowych?
od dłuzszego czasu mam pronlemy z kregosłupem na całej jego długości.Siedze sobie np w fotelu w jednej pozycji np przez 30 minut a następnie zrobie jakis gwałtowny ruch to nagle tak jakby mi cos weszło miedzy łopatki lub pod łopatke i nie moge dotknać brodą do klatki bo jesy ból jak cholera gdy zdaze pomalytku wrócic do danej pozycji i próbowac rozluznic mieśnie to jest szanas ze bedzie ok jednak jak jeszcze to przesile to pare dni mnie napiepsza,Byłem juz kilka razy u lekarza ale wiadomo jak to jest z lekarzami PRZESTAĆ ĆWICZYĆ to tylko moga powiedzieć jeden lekarz stwierdził ze to jest właśnie przyczyna mięsni przyszkieletowych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boofi a ten Polmesilat nie bedzie ujemnie wpływał na mase mieśniową?
aha jeszcze jedno czy jest jakaś róznica pomiedzy np.Polmesilatem a Baclofenem?oba zwiodczaja mieśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tetraratio - na recepte
dodaj koniecznie Asmag i Filomag (lub ZMA)

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tetraratio a jak ten lek ma się do masy mięsniowej nie powoduje spadków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a stosujesz :
-formy różne rozciągania mięśni]
-stretching ?
-gimnastykę
-inne formy sportu i rekreacji
jak nie to o tym pomysl bo znam takich co obecnie nei mogą sie podrapać na czubku głowy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no spoko trochę sie ruszam trenuje jujitsu brazylijskie a pyrzytym troszke musze sie poruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a czy kłopoty nei są wynikiem BJJ ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej nie.ten problem mam juz od kilku dobrych lat.przewaznie w zime mam spokuj przychodzi wiosna i się zaczyna.np boł czuje jak sciagne zwe soba łopatki to czuje tak jakbym coś mi weszło w kregosłup,niekiedy czuje pod łopatka albo jeszcze niżej .obecnie stosuje maść przeciwzapalna Fastum ale chyba zadługo już ja stosuje boprzestaje na mnie działać.Stosowałem kiedys tez maść rozgrzewająco ABC która smarowałem sie przed treningiem i było ok.W sobote a ni w niedziele nie trenowałem a dzisiaj znowu jak sie przekrecałem w łożku to poczułem ból to jest tak jakbym miał jakies zesztywnienie w plecach.Oczywiscie byłem juz z tym u lekarzy ale wiadomo albo mi powiedział przestać trenować albo że nic tam nie widzi itp
juz sam nie wiem co tu dalej działać w tej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ogolnie z takimi rzeczami to czasami ciezka sprawa ... moze jakis problem neurologiczny.
co do ABC - jak stosowałeś to jesteś ładny zawodowiec ... ;)
ogolnie moze warto pochodzic po fizjoterapeutach/rechabilitantch
pochodzic po lekarzach - moze ktorys na cos wpadnie (to jest dosc dobra metoda !! )

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niema wyjscia na środe mam wizyte prywatna u speclalisty zobaczymy co on wymyśli ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
oby miał jakiś plan

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jestem po wizycie
pan doktor polecił mi zaprzyjażnić sie z moim kregosłupem
szkoda gadać znowu 50 zeta zmarnowe
przepisał mi witamine b1 i jakis lek na zmiękczenie mięsni Polmefi....nie pamietam dokładnej nazwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu kobiety nie gola wąsow ?

Następny temat

Bardzo prosze o pomoc

WHEY premium