SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna zestaw

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
witam wszystkich chciałbym zbyście ocenili takie zestawienie suplementów i napisali swoje uwagi i zastrzezenia, cel cyklu masa:
- kretka mono Universal 2 X dziennie po 5 gram
- gainer 4000 Olimp 2X dziennie jedna porcja po treningu
- mcb Olimp 1 X dziennie przed snem 3 kapsy
- witaminki Vigor 1 X dziennie
- gold omega 3 Olimp 1 X dziennie
- bcaa Olimp 4 kapsy po treningu

cykl planuje na około 6 tygodni pożniej przerwa około miesiąca i zamierzam wejsc na jakiś stack czy to jest dobry pomysł żeby po mono zarzucić stack??? myśle nad stormem bardzo wielu ludzi chwali ten produkt no ale to trzeba osobiście przetestować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
tego Gainera no można brać po treningu albo wtedy gdy nie możesz zjeść penowartościowego posiłku to takie żarcie w proszku reszta może być tylko na co BCAA?

wiem aminy i te sprawy ale przecież cześć dostarczysz z GB 6000 trochę z witamin.

Mogę się mylić wiec niech ktoś sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
BCAA zwiększa syntezę białka a wiec moim zdaniem napewno sie przyda chociaż zarzyć raz dziennie po treningu z gainerem lub białeczkiem, takie jest moje zdanie, czekamy na opinie innych forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94488 Napisanych postów 364414 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669060
bcaa najoptymalniej było by brać przed i po treningu,gainera pomiędzy posiłkami po treningu brał bym carbo plus białko serwatkowe.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ale jeśli łatwo mu przybrać tłuszczu to zrezygnował bym z Carbo bo to same cukry więc to by odpadało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62146
Aminokwasy rozgałęzione czy proste łyka się zawsze na pusty żołądek i nie łączy się z innymi źródłami białka,czy pożywienia.Stosuje się odstęp minimum 20 minut.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
ale wróćmy do tematu taki zestawik może być czy coś trzeba w nim zmienić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
może być jeśli już o to chodzi :D

tylko nie mieszaj w jednej porcji jak ktoś pisał BCAA z białkiem
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19014
Tister to może być tak :
po treningu mono po 20 minutach BCAA i po nastepnych 20 minutach gainer lub bialko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 406 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1568
bcaa razem z mono, reszta dobrze

Remember The Name
http://body-factory.pl/showthread.php?t=8866
gdzie *** trzeba wpisac body-factory
.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Uszaty a co ja mu napisałem ??

Chyba nie trzeba potwierdzać co chwila słów innych ?

A co do autora

tak jak pisałem gainera bierz jak nie możesz zjeśc pełno wartościowego posiłku to jest żarcie w proszku a białko możesz brać po BCAA tak do 20-30 min

Albo dorzucić do śniadania i później problem z BCAA po treningu będzie załatwiony ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+CP

Następny temat

Cykl na mase prosze o pomoc !

WHEY premium