SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

kreatyna otwarta okolo 2 lub 3 lata temu, najlepiej spozyc przed 07.2018

Wysłana -
Witam, znalazłem ostatnio kreatyne z datą waznosci: "najlepiej spożyc przed 07.2018" marki SFD

Miała sporo grudek, które łatwo się rozkruszają w dłoni (troche juz ich rozkruszyłem) kolor wygląda na biały. Dodaję zdjęcia.
Pytanie - Czy nadaje się do spożywania ?

Edit: Rozkruszyłem wszystkie grudki i na dnie były 2 mikro grudki twardsze, które wyrzuciłem ale równiez dało się je skruszyć w palcach ale pod odrobine większym naciskiem.

Zmieniony przez - Moriael w dniu 2018-05-09 18:21:36
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ja bym nawet się nie zastanawiał i wyebał. Kreatynka kosztuje grosze, nawet jeśli nadal jest w porządku, warto teoretycznie ryzykować?
Wysłana -
Dopiero za tydzień mogę kupić nową kreatyne, stanie mi się coś jak przez tydzień bede uzywal tej, jezeli nie jest ona ok ?
Wysłana -
Ja bym brał od grudek nie umrzesz
Wysłana -
Jak już zamierzasz przez tydzien stosować to już całą wykorzystaj. Ja za siebie mogę powiedzieć, ja bym zjadł
Wysłana -
A co sie jej niby mogło stać? Wody trochę pochłonęła i stąd grudki (i tak jest mało higroskopijna, to widać jak kiepsko sie rozpuszcza) Żadne mikroby na tym rosnąć nie będą. Nie sądzę też aby ulegała jakiemuś samorozkładowi. Był i jest monohydrat (pewnie taką formę masz).
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź