SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna ile

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy brać kreatyne w proszku ile jej brać aby uzyskać dobry efekt ?
Jak długo ma trwać cykl?

Marcin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby określić jaką ilość i jaki cykl kreatynowy rozpocząć potrzebne były by Mi bliższe twoje dane to jest-wzrost,waga,zaawansowanie treningowe,budowa genetyczna oraz firma z jakiej kupiłeś kreatyne.Bez uzyskania tych informacji mogę podać tylko standardowe odpowiedzi tj.
1.ile brać kreatyny? są dwie tezy jedna mówi o fazie nasycenia to znaczy branieod 20 g kreatyny przez pierwszy tydzień nastepnie 15 g w drugim tygodniu i10 g do końca cyklu w rozbiciu na dawki 5 gramowe,druga natomiast bez fazy nasycenia po 10g dziennie przez cały cykl w działkach ach po5g.
2.Cykl trwa od 4tygodni do 6 tygodni.Następnie przerwa minimum 6tyg.

pozdrowienia ...bolo...


bolo75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój wzrost to 177cm, waga 57kg, ćwiczyć zacząłem od kwietnia, czyli jestem żółtodziobem
kreatyna firmy Olimp. Co masz na myśli pytając o budowę genetyczną??
Czy firma ma jakieś wpływy na produkt?

Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchaj Marcin moim skromnym zdaniem aby rozpocząć cykle kreatynowe trzeba trochę poćwiczyć na sucho.Myślę,ze 8 miesięcy ciężkiego i regularnego treningu oraz dobre jedzenie i dieta podniesie twoje wyniki a potem możesz myśleć o suplementach.
Jeżeli chodzi o producentów suplementów to jest ich bardzo wielu i ich jakość jest bardzo różna.Najlepsze firmy moim zdaniem to prolab,hdt hitec.

Pozdrowienia ...bolo...

bolo75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
bolo75 ja mam pytanko jesli mógłbys mi pomóc. Mój staż treningowy to juz 3 lata teraz mam 16 lat , 176cm wzrostu i 70 kg wagi przez ten czas brałem Mass Gain hi tec i mus-l blast 2000+ Mlo, teraz chciałbym brać jakies białko np: protein 90 hi tec albo cos lepszego , czy mógłbys mi powiedziec jak to dawkować powiem tylko ze ćwicze 4 razy tygodniowo , do tego białka chciałbym cos jeszcze zakupic tylko nie wiem co ????? co mi radzisz?????

mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam .
Z tego co zauwżylem chcialbys zwiększyć masę mięśniową ,a co za tym idzie i siłę.Myślę , że dobrym rozwiązaniem było by wzięcie kreatyny najlepiej w proszku polecam hdt lub prolab,dawkowanie wyjaśniłem w poście wyzej.Do kreatyny powinieneś dodac jakieś białko.Wspominałeś o hitec protein 90 sądze ,że jest to dobry pomysł sam używałem swietne efekty.Dawkowanie:od 1do 4 razy dziennie po 2 3 łyżki stołowe wymieszać z mlekiem 0,5 % lub wodą.Najlepiej rano przed i po treningu oraz przed snem.przy braniu kreatyny konieczne jest urzywanie glukozy 20g. na 5g.kreatyny a także chromu i cynku po 1 tabletce dziennie.Jeżeli finansę ci na to pozwolą dozucił bym jeszcze jakies aminokwasy.

pozdrawiam ....bolo..

bolo75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 18 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 118
Na etykiecie zobacz dawkowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceń to ....?

Następny temat

500 pompek

Wiecej