SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i mleko ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
słyszałem, że nie powinno się łączyć kreatyny z mlekiem.
zaczynam dopiero trenować i chcę zacząć od zjadania jakiegoś gainera. jezeli bede chcial za jakis czas brac kreatyne, to jak mam pogodzic (szczególnie na początku cyklu, gdzie picie kreatyny jest najczęstsze) to z gainerem, którego się miesza z mlekiem???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Kreatyne nigdy z mlekiem nie lacz!!!Mleko zawiera tluszcz ktory hamuje wydzielanie sie insuliny ktora ta zas wtlacza kreatyne do komorek!!!Kreatyne bierz z glukoza i najlepiej do tego jeszcze Glutamina!!!Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Geinera możesz pić z wodą

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
troche to malo smaczne bedzie, ale dzieki za pomysl...;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeej gowno prawda przeciez kreatyny nie bedziesz popijal gainerem nie? tylko na pusty zoladek bedziesz bral wiec o co chodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
pitos...chodzi mi o to,ze w poczatkowej fazie kreatyne bierze sie czesto, gdzies 6 razy w ciagu dnia (tak przynajmniej slyszalem), wiec pijac w miedzyczasie gainera (z mlekiem) to mi sie i tak to w zoladku wymiesza ..... chyba ze bede pic gainera z woda, jak spiechu napisal, ale nie za smaczne to bedzie :(((

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Radze poczytac wiecej na temat dawkowania kreatyny ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
no i**** ze nie smaczne
ja wszystkie odzywki
pije z woda
zarlem nawet takiego syfa jak megabol
odzywke sie pije niedelektuje !

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
w sumie masz racje, nie musi smakowac, wazne zeby jakies skutki byly.
jarko: poczytam jeszcze na pewno duzo, zanim zaczne brac ;)
dzieki
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Kreatyne najlepiej i najtaniej jest brać 10gram w dni bez treningu i 15 gram w dni treningu.Faza naładowania jest wymyslona przez producentów aby ich towar lepiej szedł.Ja próbowałem zarówno z fazą naładowania jak i bez i są takie same efekty.Lepiej do kreatyny dołóż Glukoze i Glutamine.

Pozdrawiam
PAKO20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
glukoze i glutamine kupuje sie gotowe na zasadzie odzywek, tabletek? ILE i kiedy trzeba tego jesc?
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Multipower pakowana w Czechach

Następny temat

Kreatyna a Marihuana

Wiecej