SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i białko - jak brać ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11717
mam olimp creapure monohydrat 600g i tez olimpa whey pro isolate 2250g i mam pytanie w jakich ilosciach i kiedy brac najlepiej ??

narazie mysle zeby kreatyne rano po przebudzeniu 5g i po treningu 5g a bialko ok 30 min po treningu i przed snem po 30g

i jeszcze nie wiem czy robic faze nasycenia kreatyna czy nie? bo to bedzie moj 1 cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
kretke w dni treningowe 5 g rano 5 g wieczorem. w dni nieytreningowe 5 gram rano. bialkiem wypelniasz braki w diecie

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Fazy nasycenia nie rób. Kreatynę drugą dawkę tak jak napisałeś po treningu. Nie widzę uzasadnienia brania kretki wieczorem...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
Co do kreatyny:
https://www.sfd.pl/temat181016/

A bialka tyle, aby uzupelnic diete. Po treningu : po posiłku potreningowym lub szybciej (ok 30 min.)jesli zaraz po treningu zjesz weglowodany (np. carbo). No i przed snem drugą porcje.

Zmieniony przez - Rybusek w dniu 2005-01-23 22:49:30

Sie skacze, sie pływa, ciałko też mam zaj**iste.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

HST+Total Creatine+Dibencozide Magnum = ?

WHEY premium