SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i NOVEDEX XT

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
czy mozna poleciec na kreatynie i novedex w jednym cyklu?
i jak najlepiej polaczyc te dwa produkty?
mam 40lat cwicze teraz 2 lata regularnie,zadnych koksow nie bralem,raz pojechalem na kreatynieale tylko 3gr dziennie!do tegocaly czas jade na bcaa i gainer po treningu

slonce mnie laduje!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Novedex to raczej sklepowy odblok wiec bez sensu go brać do krety ( jeśli się mylę to niech ktoś sprostuje ). Jeśli brałeś 3g krety dziennie to marnowałeś towar

Zrób sobie cykl na zwykłym mono + odpowiednia dieta i dużo płynów i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
sprawa jest taka ze ja mieszkam we Francji i nie mialem dostepu do kompa,tak ze teraz duzo siedze w sfd i sie ucze a nie za bardzo umiem po ichniemu czytac
wczesnie bralem tak jak zalecali producenci,teraz mam puder inko i zamierzam poleciec na 10gr dziennie:5 do sniadania i 5gr po treningu.moze tak byc?

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Nie 5g do śniadania tylko 5g rano na czczo jakieś 20 min przed żarciem i 5g po treningu. A w dni nietreningowe tylko 5g na czczo.
I pij na cyklu dużo wody żeby ci nery nie siadły. Pozdro

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-02-20 20:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
dzieki i pozdro

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
a ten odblok to po koksach?
to co mam zrobic z tym novedexem?

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2071
Tak, odblok po koksach. Generalnie po prohormonach i to tych lżejszych bo mocniejszy towar wymaga aptecznego odbloku. Jak będziesz brał to raczej nie zaszkodzi a testa pewnie ci podbije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jest to dział dla niezarejestrowanych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
sorry Makaveli,ale ja czlek z buszu;szynszylator SOG polecial dopiero dzis bo nie wiedzialem co to jest!!!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
można brać novedex do kreatyny, ale novedex to pogranicze suplementacji, to nie jest zabawka

zajrzyj do działu "odzywki i suplementy" i tam drążyć możesz temat

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
ok

slonce mnie laduje!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego szyszynka nie wytwarza odpowiedniej ilości melaniny

Następny temat

siłownia

Wiecej