SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - razstępy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
Czy po cyklu kreatyny można nabawić się rozstępów i jak można się ich pozbyć .I gdzie najcześciej się pojawiają ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozstempy pojawiaja sie przy gwaltownym przyroscie masy miesniowej nie mozna ich zniszczyc !!! wiec surowa dieta znow wygrywa
staraj sie jesc posilki w jednakowych odstepach czasu i w okreslonych ilosciach
ja robie tak:
sniadanie- male ale syte:platki, 1litr mleka odtluszczonego z rodzynkami, paka ryzu bialego 100g + odzywka bialkowa
obiad- duzy i syty: 2 piersi z kurczaka + paka ryzu 100g sok pomaranczowy 0.5litra suruwka (chuda)
kolacja- lekko syta: biale pieczywo + wazywa
1litr mleka 2 jogurty light danona + paka ryzu brazowego
cwicze 2 lata kulturystyke i rozstepow nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wedlug mnie jesli nie koksujesz to istnieje male prawdopodobienstwo(a nawet zadno)
a jesli juz ich dostaniesz to przykro ale juz sie ich nie pozbedzieszmozesz jedynie je zamaskowac, mozna dostac takie masci dla kobiet w ciazy :)
sa w kazdej aptece ale nie pamietam jak sie nazywa


lewy66
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
po kreatynie mozna dostac rozstepow, ja dostalem pojawiaja sie tuz przy pachach i te akurat nie sa zbyt uciazliwe bo ich nie widac, zlikwidowac nie idzie mozna je co najwyzej wybielic masciami dla kobiet w ciazy, czasem tez pojawiaja sie na bicepsie lub klatce, ale po kreatynie to raczej nie bede one jakies super wielkie

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gościu z którym ćwicze ma rozstepy na plecach i nogach a nie stosuje suplementów a tymbardziej koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5303
malina-moze ten gosciu poprostu szybko rosnie.
Chodzi mi o wzrost,wtedy rozstepy sa rowniez mozliwe szczegolnie wlasnie na plecach i nogach

Pozdrawiam



Zmieniony przez - Myniu w dniu 01-04-29 22:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Rozstepy pojawiaja sie przy kazdym wzroscie masy ciala nizaleznie czy jest to spowodowane koksami, suplementami czy zwyklym jedzeniem.

Natomiast nie musza one wyskakiwac u kazdego. Ja akurat nie koksuje a rozstepy mi wychodza i to bez kreatyny, natomiast moj kumpel ktory wali w dupsko jak leci nie ma zadnych.


WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6440
co zrobić żeby ich uniknąc .Smarować się masciami czy to pomoże a jeżeli tak to jakimi (nazwa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Nic nie zrobisz. Rostepy jezeli masz do nich skolonnosci beda sie robic. Trzeba uwazac zeby masa ciala nie wzratala zbyt gwaltownie.
Srodkiem jaki Ci moge polecic (uzywalem) na zlikwidowanie ich koloru jest HIRUDOID-zel. U mnie dal dobre efekty. Mozesz tez smarowac skore kremem w celu odzywienia skory i zwiekszenia jej elastycznosci choc nie jestem do konca przekonany czy da to pozytywne skutki.
Jak sie opalisz to nie beda tak widoczne wiec sie nie przejmuj.

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja smaruje sie mascia fissan i efekty sa spoko bo rozstepy prawie od razu bledna, z tym ze przy kazdym wzroscie masy albo po treningu spowrotem nabieraja rumiecow :) mam straszne rozstepy pod pachami i na bicepsie (szczegolnie prawym) ale dzieki masci dopiero z bliska je widac, a poza tym to nie bralem jeszcze koksu i rozstepy sa moim zdaniem uwarunkowane tylko rodzajem skory jaki ktos posiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Kurde tyle sie tu czyta o tych rozstepach, a ja ciagle nie wiem jak to wyglada.. jest gdziejs w sieci zdjecie kogos kto ma rozstepy zebym sobie mogl zobaczyc?

_____________________________
KrooliK

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18119
Ja jak byłem w ósmej klasie to w ciągu krótkiego odstępu czasu szybko urosłem (chodzi o wzrost), w konsekwencji pojawiły mi się rozstępy na plecach (wygląda to jak by mnie rodzice sznurem od magnetofonu bil ) i trochę na ramionach.
Ale z tego co widzę nie nasilają się a może nawet troszkę so słabiej widoczne.



-=Ziomal=-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą firmę wybrać Hi Tec czy Si-Tec

Następny temat

Moj pierwszy sumplement-od jakiego zaczac?

WHEY premium