SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - bardzo długi cykl!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4270
Witam.Jak długo można brać kreatyne w jednym cyklu, tak żeby wątroba niesiadła,ani żadnych wrzodów dostać?? Prosze o pomoc!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
z tego co mi wiadomo to bardziej od watroby sa obciazone nerki, poniewaz one wydalaja kreatynine

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Przy standardowym cyklu możesz ciągnąc tak długo jak czujesz działanie, może to być nawet 8-9 tygodni a może być i 6, tak naprawdę nie ma ścisłych reguł Jak będziesz pił dużo wody to nic złego z Twoimi organami nie będzie
A przy stałej suplementacji kreatyną możesz jechać miesiącami, tylko że wtedy stosuje się małe dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
ja ostatnio ciągnąłem 10 tygodni (70 dni) [2 x duże CP]
przyrosty piękne w połączeniu z treningiem HST i zbilansowaną dietą

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nawet i parę lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3731
Witam nie chcę zaśmiecać forum więc przypnę się do pytania. Jak długi według was byłby optymalny czas np 12 miesięcznej suplementacji kreatyną ( czy ewentualnie macie jakiś przedział czasu który proponujecie stosując stałą suplementację) ?? Jaką dawkę kreatyny proponowalibyście przy np rocznym cyklu - wiem że są to małe dawki ale według waszego doświadczenia ile proponujecie?? Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
3g styknie. a nast razem zaloz swoj temat a nie odswiezaj tematow sprzed nastu lat
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro 2 + KO

Następny temat

PROBLEM Z DOBOREM BIALKA I STACKU

WHEY premium