SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

kreatyna - bardzo długi cykl!!!!!!

Wysłana -
Witam.Jak długo można brać kreatyne w jednym cyklu, tak żeby wątroba niesiadła,ani żadnych wrzodów dostać?? Prosze o pomoc!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wrzodów nie dostaniesz.
ok 50dni.
Wysłana -
z tego co mi wiadomo to bardziej od watroby sa obciazone nerki, poniewaz one wydalaja kreatynine
Wysłana -
Przy standardowym cyklu możesz ciągnąc tak długo jak czujesz działanie, może to być nawet 8-9 tygodni a może być i 6, tak naprawdę nie ma ścisłych reguł Jak będziesz pił dużo wody to nic złego z Twoimi organami nie będzie
A przy stałej suplementacji kreatyną możesz jechać miesiącami, tylko że wtedy stosuje się małe dawki
Wysłana -
ja ostatnio ciągnąłem 10 tygodni (70 dni) [2 x duże CP]
przyrosty piękne w połączeniu z treningiem HST i zbilansowaną dietą
Wysłana -
Nawet i parę lat.
Wysłana -
Witam nie chcę zaśmiecać forum więc przypnę się do pytania. Jak długi według was byłby optymalny czas np 12 miesięcznej suplementacji kreatyną ( czy ewentualnie macie jakiś przedział czasu który proponujecie stosując stałą suplementację) ?? Jaką dawkę kreatyny proponowalibyście przy np rocznym cyklu - wiem że są to małe dawki ale według waszego doświadczenia ile proponujecie?? Dzięki z góry
Wysłana -
3g styknie. a nast razem zaloz swoj temat a nie odswiezaj tematow sprzed nastu lat
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź