SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna???????????????????????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Trenuję od 1.5 roku, bez żadnych odrzywek i w tym temacie jestem raczej zielony, szukałem trochę w archiwach, ale wszystko jest niekompletne i porozrzucane.

Mam takie pytanka odnośnie kreatyny.
1.Ile gram brać dziennie?
2.Ile wody pić?
3.Lepszy proszek czy tabletka?
4.lepjej kupić sobie 250g. czy 500g?
5.Czym się różni np: czysta kreatyna olimpu od jakiegoś krea mass (crea mass)?
6. jakie mieliście przyrosty masy i siły potym
7. poco się bieże glukozę i sok winogronowy

naraźie tyle pytań

Ja jestem normalny, to cały świat jest inny!!!

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ad1: Jesli waga w profilu jest prawidlowa to 6 g dziennie w 2 porcjach w 100 % wystarczy. Mowie to z calym przekonaniem !
Ad2: Przy braniu kretyny 3-4 litry to w moim przekonaniu minimum !
Ad3: Proszek
Ad4:Lepiej kupic sobie 250 g. kreatyna szyko wietrzeje i 500 g rozlozone na 2 cykle moze nie "zadzialc" dobrze po przerwie.
Ad5: "czysta kreatyna" to w 99% monohydraty kreatyny i do takeigo czegos bym Cie przekonywal. Wszelkie inne "krea mass" i inne to odzywki bialkowo-weglowodanowe zawierajace obok sladowych ilosci kreatyny weglowodany i bialko (jak sama nazwa wskazuje). Ich branie zastepuje niejako posilek jadnak obojetnie zbilansowana dieta moze z powodzeniem je zastapic.
Ad6:To ksztaltuje sie bardzo roznie. Zalezy od genetyki,diety,czasdu stosowania itd. Z moich obserwacji wynika ze waga rosnie o okolo 3-6 kg w okresie stosowania kreatyny (spowodowane w duzym spopniu zatrzymaniem wody w miesniach) z tego 1-4 kg zyskujemy po tym jak woda opsci wlokna miesniowe po "wysyceniu".
Ad7: Glukoaza lub sok winogroowy zapewniaja dobry "transport" kreatyny do miesni. Stosujac kreatyne zalezy nam na tym by nie zostala ona jak pozostale skladniki diety strawioana lecz w calosci trafila wlasnie do włokien miesniowych. Za to opowiada wlansnie przyjmowanie kreatyny odpoweidnio przed i po posilku (okolo 1 godizny) oraz przyjmowanie jej razem z cukrami prostymi.
W razie niejasnosci pisz smialo. Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Wielkie dzięki dostajesz soga.

Ja jestem normalny, to cały świat jest inny!!!

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu lepiej kreatyne brac w proszku?? jest jakas roznica? Bralem w tabletkach i bylo wygodnie i nie musialem sie bawic w odmierzanie lyzeczka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
W tabletkach podobno może podrażniać rzołądek, czy coś takiego.
Jakie miałeś przyrosty siły i masy w trakcie brania i po skończeniu cyklu

Ja jestem normalny, to cały świat jest inny!!!

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masy nie duzo ale za to sily w*****

wyciskanie sztanga lezac - z 70 na 80 - 8 powtorzen, na maxa z 87,5 na 100
triceps - wieksza sila o 15 %
biceps tak samo jak triceps
a motyl to z 70 na 80 na serie - 8 powtorzen

Tak ogolnie to sila wzrosla 10 - 20 % a masa moze z 3 kilo!

Tylko pamietaj efekty schodza! teraz po 2 miesiacach od skonczenia kreatyny wyciskam na maxa 95 a mase mam taka sama jak przed cyklem tylko ze spalilem troche tkanki tluszczowej a na jej miejsce weszla miesniowa!
Pozdrawiam i zycze udanego cyklu! nie zapomnij powiedziec rodzica ze kupujesz to !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Człowieku jak ty mogłeś ładować bez kreatyny.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) proszek lepiej sie wchłania od tabletek (i taniej wychodzi)
2) z masa to jest roznie - ja na pierwszym cyklu 300g przytyłem 8kg (brałem samą kreatynę)!! do tej pory mam wielkie rozstępy. radze na wszelki wypadek sie zaopatrzyc w masc przeciw nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE MOGE PRZYTYĆ PO MASS GAINN???

Następny temat

Moja masa

WHEY premium