SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat. Chcialbym aby wypowiedzial sie lekarz albo fachowiec czy w tym wieku moge brac kreatyne.
Z gory dziekuje za odpowiedz

"Walka nie rozegrana jest walka wygraną"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki ma cel w Twoim przypadku branie kreatyny? Jeśli chodzi o odpowiedź ogólną - oczywiście, że możesz. Mnie interesuje - po co? Co chcesz osiągnąć, ile zamierzasz jej brać, jak długo, czy chorujesz poważniej itd.


guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce ja brac poniewaz juz 2 lata trenuje judo i chcialbym wzmocnic sile i ogolnie poprawic rozrost miesni. glownie temu by sluzyloby branie kreatyny przeze mnie. Nie choruje na nic powazniejszego.
Ale jak przekonac moja mame ktora na bialko (suplement) zgodzila sie ale do kreatyny nie jest latwo ja przekonac. Czy jest jakies "medyczne potwierdzenie" ze w 100% nic mi po niej nie bedzie?

"Walka nie rozegrana jest walka wygraną"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W 100% gwarancji nie ma - z całą pewnością będziesz się źle czuł, szczególnie po pierwszym cyklu - powinieneś rozważyć systematyczne białka i dostosowane ćwiczenia - na kreatynę masz jeszcze czas. Zobacz rozgałęzione aminokwasy.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biore juz bialko. Moglbys mi doradzic w jakich godzinach mam je brac i w jakiej porze dnia aby mi "dalo" najwiecej.
Mam jeszczejedna prozbe. Czy moglbys mi ulozyc diete.
Jestem zupelnie "zielony w tym temacie" a ogladalem juz nie jedne tabele z odzywianiem ale i tak n ie moge sobie z tym poradzic
lat 17
waga 66
wzrost 180
chcialbym diete na rozrost tkanki miesniowej
Bardzo prosze :)

"Walka nie rozegrana jest walka wygraną"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi pytaniami musisz się zwrócić do starych fachowców w dziale odżywianie i w dziale trening, ponieważ to są rzeczy nierozłączne.
Pozdrawiam.

guru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guru - mam pytanko

Następny temat

Zanim zadasz pytanie przeczytaj!

WHEY premium