SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+glukoza+glutamina+odżywka białkowa :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
kreatyna+glukoza+glutamina+odżywka białkowa :) - to troche za duzo no nie? czy mozna zrobic taka mieszanke i jakos na niej wyjsc? co ewentualnie wyeliminowac? a i jeszcze jedno, jak brac ? z faza nasycenia czy nie ( prosze o dokladny opis ). Bede bardzo wdzieczny jak ktos odpisze :)

Dzieki

Arcio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czlowieku!
Ty dopiero zaczynasz, a juz chcesz pakowac w siebie kilogramy odzywek?!
Na razie proponuje ci sama diete... Ewentualnie jakas odzyweczke... np. gainerka...

Pozdrawiam!
Howard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Kreatyna i glukoza spoko. Bialko pod warunkiem ze brakuje Ci go w diecie. Glutamine jak kupiles to spoko choc zeby uzyskac pozytywny efekt nalezy wylozyc troche kasy.


WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Hm... moze i zaczynam, ale to wychodzi ze zaczynam od 7 miesiecy :P A konkretnie chodzi o to ze PODOBNO moge miec zalatwione "TANSZE" odzywki itp. chce wiec wiedziec co, ile, jak dlugo brac, aby w koncowej fazie byly widoczne efekty.
A wiec nadal czekam na rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze?zainwestuj w dietę.kreatyna+glukoza wystarczy na masie(na mój gust)jak będziesz się rzeźbił to odżywka białkowa(ciężko będzie zjeść np.300gr białka) +glutamina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Czyli tak
teraz bede bral kreatyne i wspomoge ja glukoza. A jak bede mial to wyrzezbic to sprubuje glutaminy i odzywki bialkowej.
OK
z tymze mam pytanie, nie wiem kompletnie jak kreatyne przyjmowac, wiez ze z glukoza to 20g na 5 g kreatyny. A w jakim czasie? moze mi ktos powiedziec, i jeszcze jedno z faza nasycenia czy bez? Z czym beda lepsze efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
Podobno bez różnicy czy z nasycaniem czy bez. Ja zacząłem bez i już są po 2 tygodniach są przyrosty. Przyjmować na czczo, albo między posiłkami. Ja biorę 2 godziny po śniadaniu, a godzinę przed drugim (no drugie jest wtedy trzecim

kulmar

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina a kreatyna i pora dnia - wątpliwości

Następny temat

kreatyna - faza nasycenia!!!!

WHEY premium