SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+bieganie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Witam forumowiczów.Mam pytanie odnośnie kreatyny i biegana a mianowicie czy jeżeli będe brał kreatyne i biegał to czy masa mięśniowa wzrośnie tak samo jak bym brał samą kreatyne i ćwiczył na siłowni czy raczej przyrosty niebedą zadawalające??????? z góry dzięki za odpowiedzi

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
wedlug mnie raczej wiecej uzyskasz cwiczac na silce i biorac kretyne ... bieganie to aeroby wiec raczej nie spodziewaj sie zasdniczych przyrostów masy miesniowej .. chociarz patrzac na gosci ktorzy biegaja na 60 metrow mozna sie zastanowic ...

REDRUM it's my not recommended behavior
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Redrum dzieki za odpowiedz SOG FOR YOU!!

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
aa jeszcze jedno biegając i suplementujac sie kreatyna poprawisz sobie wydolnosc ... kreatyna nie od poczatku byla wykorzystywana przez kulturystów .. wczesniej uzywali ja sportowcy wlasnie z dziedzin wydolnosciowych bieganie, kolarstow itp.

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieganie... jakie bieganie??? Maraton, sprint, a może oba??

btw - sylwetki czołowych sprinterów nie są wynikiem kreatyny i samego biegania, tylko odpowiednio poprowadzonego treningu na siłowni i odpowiedniej farmakologii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dokładnie. Od biegania, bez siłowni, możesz tylko schudnąć. Nawet biorąc kreatynę.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
oj panowie przepraszam chyba zle cos napisalem chodzilo mi o to ze albo bede biegac brac kreatyne i cwiczyc na silowni albo ze bede brac kreatyne i cwiczyc na silowni i chodzi mi o to czy w obu przypadkach masa miesniowa bedzie miala taki sam przyrost czy w ktoryms lepszy??? przepraszam za zamieszanie.....

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... to odpowiedz juz chyba znasz .. wystarczy przeczytac posty powyzej

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7379
kiedys trenowalem krotkie dystanse, i goscie od 100m siedza wiecej na silowni niz ci sie wydaje...

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli kreatyna w bieganiu, to tylko na krótkie dystanse. Mięsień przez pierwsze kilka sekund wykorzystuje jako energię fosfokreatynę, więc te kilka sekund w biegu na 1500m za wiele Ci nie pomoże.

"Najwybitniejszym biochemikiem jest metabolizm..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowości na stawy kolanowe?

Następny temat

jak brac hmb

Wiecej