SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

kreatnya+beta alanina

Wysłana -
Witam, chcialbym dowiedziec sie jak mam dawkowac beta alanine https://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Beta-Alanine_Carno_Rush_Mega_Tabs-opis31167.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIzaLS4NLL3AIVUTPTCh0Q3gdVEAQYAyABEgJ9E_D_BwE z kreatyna https://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_Creatine_Powder_Super-opis29609.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIg8jbx9LL3AIVCc0bCh3eTAmUEAQYBSABEgLYsPD_BwE .

Wiek-18
Trenuje regularnie w klubie pilke nozna, kilka razy w tygodniu, w weekendy mecze. Teraz jest okres przygotowawczy wiec trenujemy mocniej tzn, treningi na silowni, tlenowki w lesie oraz typowo wytrzymalosciowki by dobrze przygotowac sie do sezonu. Pytanie jak dawkowac razem powyzsze produkty w DT i DNT?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
DT BA 3g przed 3g po
Kreatyna 5g przed 5g po

DNT BA 5-6g podzielone w dwóch porcjach
Kreatyna 5g
Wysłana -
napisales kreatyna w gramach, rozumiem bo jest w proszku...a BA jak brac? napisales tez w gramach, a ta moja jest w tebletkach...3g BA w to ile tabletek?
Wysłana -
3 tab to 3g
Wysłana -
Wlanie jak to jest z ta BA? ma opakowaniu pisze max 2-3 tabletki to porcja dzienna...na innych forach ludzie tez zazywaja "nad" dawka dzienna, czyli biora wiecej az do momentu np mrowienia skory...ty takze napisales ze 3g (czyli 3 tabletki) przed i 3 po treningu, to jest 2x wieksza dawka niz zalecana dzienna...czy nie bedzie zadnych problemow zdrowotnych np? Z gory wielkie dzieki juz za te i wczenisjesze odpowiedzi ;)
Wysłana -
Zalecana suplementacja to 3-5g w porcji. Nie da się jej "przedawkować".
Wysłana -
czyli 6 tab dziennie to normalna sprawa?
Wysłana -
Tak jak pisałem wyżej, od 3 go 5g to sensowna dawka, sprawdzająca się w badaniach. Nie ma określonej dawki zagrażającej zdrowiu. Ilość tabletek przelicz sobie sam.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź