SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krasnall & REGULAMIN

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
W związku z powstałym zamieszaniem (przy najmniej zrobiło się wesoło), którego sprawcą jest autor artykułu: "W oparciu o KK i Regulamin tego forum..." niejaki krasnall, zgłaszam jego osobę do nominacji na MODERATORA (MAXIMUSA), który to swoją osobą i postawą gwarantowałby przestrzeganie Regulaminu SFD oraz zachowanie jego dobrego imienia!!!

A tak na poważnie, uważam że to dobry pomysł, wygląda na to że chociaż jeden krasnall przeczytał i zna ten regulamin, a jeśli ma tyle czasu i chęci to powinien mieć możliwość moderowania.

Pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli tak zrozumiales moje posty, to omylka. Dziekuje, moderatorem zostac nie moge.

Apeluje o poprawki, ew. zastanowienie sie moderatorow na ponizszym zdaniem (autor, moderator dzialu Szatnia):

"Jak już napisałem wcześniej regulamin ma swoje odstępstwa ustalone przez moderatorów i inni użytkownicy muszą się z tym pogodzić".

Ja sie oczywiscie zgadzam, ze moderator moze robic, co mu sie zywnie podoba (byly takie przypadki) ale prosze, napiszcie to w regulaminie.

Your pal,
Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Wyjaśniłem ci już w innym poście co miałem na myśli pisząc w ten sposób.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
Ja kiedyś przeczytałem KK, KKW, KPC (miałem wtedy dużo czasu).
W związku z tym, może ktoś chce mnie na adwokata ?

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Widze że żadne argumenty od użytkowników do ciebie nie docierają, być może są one dla ciebie mało przekonywujące. Jedyną osobą która może ci ukrucić tą mękę jest Mateo. Szkoda żebyś się tak męczył na takim forum gdzie nikt nie przestrzega regulaminu , gdzie moderatorzy kładą "lache" na to co się dzieje. Chyba lepiej by było gdybyś zamiast rozpętywania kolejnej "burzy" na forum, zajoł się tym co lubisz i tym w czym jesteś dobry.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2002-01-11 18:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 703 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14067
DOBRZE POWIEDZIANE !

Warszawa - Czerniaków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie


"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym forum wszyscy ida na latwizne. A powinno byc inaczej...


Na innym forum, kolega DeeJaaVuu polecial by na ryj zaraz po tym, jak prezyl sie przed kamera zamiast moderowac. Albo jest moderatorem, albo pokazuje swoje "fotki"...

Ale tu jest SDF i sarmacja...

Your pal,
Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
****a
czlowieku

DJV pokazal swoje fotki a moze ty pokazesz swoje

na innym forum bylyby brawa za odwage

normalnie zal mi Ciebie


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie z toba Vanderlei

"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
bis

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego skasowano moj post?

Następny temat

Gdzie się podział temat krasnalla z szatni ?????

WHEY premium