SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krótki cykl Test + deka ma sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3941

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

87

Wzrost

197

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

teraz 3 miesiac po 1,5 rocznej przerwie. wczesniej 2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

brak diety, jem wszystko w sporych ilosciach

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

3-4 serie zwiekszając ciężar obniżając ilosc powtorzeni

Cel cyklu

MASA

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

szczupła sylwetka, ciezko przytyc mimo na prawde sporo jedzenia na dzien

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka-96, martwy ciag - 120, przysiady-max 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 445
Kolega zaproponował, że na początek własnie taki krótki cykl po 30 strzałów, potem odblok oczywiscie, mimo, że ten kumpel sugeruje, ze [po takim krotkim nie trzeba. ma to sens, co mówi czy to tylko belkot kogos kto sie wymadrza?
P.S zdjecie z przed 1.5 roku






Zmieniony przez - ZarlaczBialy w dniu 2017-12-14 08:52:31

Zmieniony przez - ZarlaczBialy w dniu 2017-12-14 08:53:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 445
lodzianin1
to nie sweet focia i tego nie oceniamy
jeśli cykl to sam test ew test z metką
musisz zaczać liczyć kcal nie musisz wszystkiego od razu ważyć i mierzyć ale musisz plus minus wiedzieć ile zjadasz kcal
z tego co piszesz to widać że
za mało białka na 99% no chyba że te dwa posiłki z fileta to takie porcje 2*500 gram
brak tłuszczy tutaj widze , tłuszcze sa nam niezbędne dla wielu rzeczy począwszy od rozpuszczania się witamin po hormony
dodatkowo 100 gr tłuszczu to 900 kcal tak wiec łatwo nimi podbic kaloryczność
musisz zacząć od podstaw , ruszysz z dietą na plus masa ruszy
złapie zastój myślisz o saa
Juz probowalem z sama dieta, konkret mialem przez dietetyka sportowego rozpisana, rygorystycznie pilnowałem... i tak jak widac nie zabardzo efekty mam cholernie szybka przemiane materii, najwiecej wagylem 94,5 kg na tym zdjeciu sprzed poltora roku tyle mialem'

\


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
30 strzalow tego i tego to jakbys bil 2x week to masz na 15 tyg cyklu i to jest ok czas dla dlugiej deki, aczkolwiek pojawiaja sie trendy bycia po kilka tyg na dlugich estrach i zmiana

i jak pkt ankiety dieta nie zostanie zmieniony to nie mieszaj sobie w hormonach bo to nie bedzie mialo sensu


Zmieniony przez - magikcjanin w dniu 2017-12-14 09:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Bez pct byla by porazka
Napisz co wczoraj zjadles w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ważysz 90kg i robisz 100kg w przysiadzie? Kreatyna to dla Ciebie max.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rzeczywiście słabe wyniki siłowe,jeśli już musisz to bierz testosteron solo przez 14-16 tygodni co 6 tygoni hcg

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Po co zdj spezed 18msc wstawiasz? Daj aktualne jak już chcesz coś wstawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 445
Nogi slabe, bo rzadko nogi robiłem, co jadłem, rano kilka kanapek, kolo 14 2 kotlety z piersi z ziemniakami. Kolo 18 Taki sam zestaw obiadowy. I na wieczór czyszcze lodowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Musisz koniecznie odwiedzic ten dzial - https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Czytaj,pytaj na pewno tam Ci pomoga.
Dieta to w tym sporcie 70-80 % sukcesu
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
ZarlaczBialy
Nogi slabe, bo rzadko nogi robiłem, co jadłem, rano kilka kanapek, kolo 14 2 kotlety z piersi z ziemniakami. Kolo 18 Taki sam zestaw obiadowy. I na wieczór czyszcze lodowke
i myslisz ze to jest odpowiednie odzywianie zeny cos osiagnac?nie wiesz ile kcal,jakie makro...jw odwiedz dzial odzywianie bo bez tego ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 445
kamilplnk
ZarlaczBialy
Nogi slabe, bo rzadko nogi robiłem, co jadłem, rano kilka kanapek, kolo 14 2 kotlety z piersi z ziemniakami. Kolo 18 Taki sam zestaw obiadowy. I na wieczór czyszcze lodowke
i myslisz ze to jest odpowiednie odzywianie zeny cos osiagnac?nie wiesz ile kcal,jakie makro...jw odwiedz dzial odzywianie bo bez tego ani rusz

Mówię jasno ze wracam po poltora roku przerwy, narazie rozpytuje, o diete i ewentualne dodatki! 2miechy chodze, na sucho zeby sie rozruszac. NIgdzie nie napisałęm ze juz jestem w pelnym treningu. Wiem, że bez diety wszystkie dodatki to glupota i bez sens... po kolei chciałem sie przygotowac:
1. silownia na sucho dla rozruchu
2. zapytac i diete i plan
3.zapytac jakie dodatki
gosc mi dzisiaj powiedzial ze takie cos dla mnie bylo by ok. dlatego od razu chcialem Was rozpytac. wiec zamienily sie punkty 2 i 3, a w kurde zamiast pomoc, wyjasnuic to tylko krytyka, ze malo na przysiady biore, ze sie obzeram i tylko krytyka, prawie brak rad! wcale sie nie dziwie ze poczatkujacy boja sie zadawac pytania skoro zaraz fala hejtu :(
a zdjecie z przedppoltora roku, tylko dla tego ze bylem przystojniejszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
to nie sweet focia i tego nie oceniamy
jeśli cykl to sam test ew test z metką
musisz zaczać liczyć kcal nie musisz wszystkiego od razu ważyć i mierzyć ale musisz plus minus wiedzieć ile zjadasz kcal
z tego co piszesz to widać że
za mało białka na 99% no chyba że te dwa posiłki z fileta to takie porcje 2*500 gram
brak tłuszczy tutaj widze , tłuszcze sa nam niezbędne dla wielu rzeczy począwszy od rozpuszczania się witamin po hormony
dodatkowo 100 gr tłuszczu to 900 kcal tak wiec łatwo nimi podbic kaloryczność
musisz zacząć od podstaw , ruszysz z dietą na plus masa ruszy
złapie zastój myślisz o saa
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalność testosteronu

Wiecej