SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koxy w sportach walki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
Postanowiłem otworzyć taki temat ze wzgledów informacyjnych, czasem na forum pojawi sie jakiś kolaż albo jakaś modelka, która chce zrzucić z doopy 2 dychy choć sama waży 4 Chciałbym przede wszystkim, aby wypowiedział sie ktoś kto ma pojecie o saa w sw sam ćwiczę sw i wiem z praktyki, że dawkowanie kulturystyczne sie nie nadaje chociażby ze względu na skoki wagi i ciśnienia nie potrzebna jest także tzw. pompa szczególnie przy grapplingu, ponadto pojawiają sie inne środki takie jak: Actovegin lub Kenalog ale wiedza praktyczna jest o nich znikoma. Stąd tworzę temat i proszę expertów o wypowiedzi Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
stosowałem w różnych zestawieniach teścia,boldenon,deke,npp,mete i dla mnie najlepsze połaczenie to deka+test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
sam osobiście uprawiam s/w i ładuję winko z propem dużo siły idzie jedynym minusem to to że delikatnie spina ale daję rade. przed zawodami ładuję się efedryną wiadomo dla czego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
ja trenuje fbw 2 razy/tydzen i kilka razy w tygodniu boks.jestem w cyklu 200 mg npp week i 250 omy week i jest elegancko.w sęsie że czuje poprawe w stawach dzięki npp no i regeneracja super i masa zdobyta w okresie robienia masy sie trzyma w miare mimo dużej ilości aerobów

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-05-22 09:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Moim zdaniem nie ma sie czym chwalic ja jednak jestem przeciwny dopingowi ale jak ktos chce;)) mozna wiele osiagnac bez koksu..

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
Nadal czekam na jakieś wypowiedzi a propos dawkowania i zastosowania saa, na pewno znajdzie się tu jakiś trener boXerski, który "dba o swoich pupilów" od strony farmakologicznej, albo ktoś kto ma głębsze doświadczenia.

Ja ostatnio zjadłem boldka (o ile był tam boldon-pozdro B-50 https://www.sfd.pl/boldenon__NIE_dziękuje-t498463.html  )
do tego propa i cetabon. Mogę powiedzieć tylko tyle, że przesadziłem z testem (w szczycie 900mg/week) co owocowało nie potrzebną pompą oraz ciśnieniem co do cety to gorąco polecam choć to w Polsce drogi interes, jedyne na co mogę narzekać to to stawy przy treningach strike'rskich, aktualnie konsumuje sally'ego i coś czego jestem pewien to to , że dawka 16mg nie przekłada sie na 16mgc clenu

"Moim zdaniem nie ma sie czym chwalic ja jednak jestem przeciwny dopingowi ale jak ktos chce;)) mozna wiele osiagnac bez koksu.. " - tu nikt się kurva nie chwali, my tu się wymieniamy wiedzą, a panom dyletantom podziękujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
To ze bedzie koksem to nie znaczy ze bedzie prze chojem trafisz kiedys na jakiegos wariata co ma nierowno pod deklem na ringu i ci zaden koks nie pomoże .. Chyba ze w szpitalu Rob jak chcesz powodzenia .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hutnik -> spyerdalaj z tąd i to już nie potrzeba następnego netowego pajaca co bedzie walił opowieściami z rękawa o wariatach takich co jak się rozochocą to jedną ręką trakcje kolejowe zawijają ..

aha i jak jesteś przeciwny to co tu robisz ? poznajesz wroga czy ki hvj ? żegnam ozięble grubasie już sam twój nick wieje paziowaniem


co do tematu ktoś kiedyś pisał jakiś wymiatacz że w bjj stosują antka w związku z nagłym atakiem mocy kosmicznej był jakiś temat z tym związany dawno temu możesz poszukać

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-05-22 18:23:05
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
Prawda jest taka że nie ma już sportu bez dopingu, Było by nie możliwością biciu tylu rekordów co bije się je teraz. biochemia nam się rozwija a razem z nią lista zakazanych środków. Więc panie Hutnik nie podoba się to nie zaglądamy do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8057
tren+prop do sportów walki idealny :D

'Only God will judge me'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
Z tego co wiem to wino, anavar, primabolan,(z tym że na wino osoby ze słabszymi ścięgnami-stawami muszą uważać)kumpel co grapling ćwiczy brał wino i zadowolony z efektów.Aha niedawno z jednym bokserem rozmawiałem i on mówił(jest to przy kości facet),że sie nad clenem zastanawia...

Zmieniony przez - frytek168 w dniu 2009-05-25 14:56:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron cypionate 200mg/ml bold ,,winstrol

Następny temat

pytanie o clomid egis

WHEY premium