SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszykówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 980
Chciałbym rozpocząć trening na siłowni, ale nie mam do kogo się zwrócić o pomoc w ułożeniu planu treningowego. Mam 21 lat, 190 cm wzrostu i ważę ok. 80 kg, trenuję koszykówkę (3 razy w tygodniu po 2 godz.).

1.czy muszę stosować specjalny program treningowy (biorąc pod uwagę intensywne treningi koszykówki)?
2.czy bez wspomagania suplementami będę w stanie przybrać na masie (jeżeli nie to jakie powinienem stosować)?
3.czy trening na siłowni nie spowoduje że będę powolny i ociężały?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Na Twoim miejscu wybralbym trening 2/3 razy w tygodniu. Jezeli masz mozliwosc to przed lub po treningu. Pewnie to zaszukuje niektorych na forum ale tak cwicza goscie w Twoim wieku w NCAA. Nie wiem jednak czy grasz wyczynowo czy nie.
Takiej masy jak Malone nigdy nie uzyskasz bez dopingu. Gwarantuje Ci. Na czysto nigdy nie bedziesz mial sylwetki kulturysty. Masz zbyt wiele cwiczen areobowych ( tak jak ja ) i przyrosty nigdy nie beda tak duze jak u kumpli z silowni.
Osobiscie odradzam sterydy. Z tego powodu musialem zrezygnowac z przygody z tym sportem. Nigdy nie bralem.
Nie wiem czy trenujesz by podniesc swoje atrybuty koszykarskie. Na poczatek wybierz ktorys z programow ze strony glownej. Aby podac Ci wiecej szczegolow musisz napisac wiecej o sobie.
Suplementy - podstawa jest dieta.Na stronie glownej masz o tym artykuly. Na gainerze napewno bedzie Ci sie lepiej cwiczyc. Do tego dodalbym kreatyne w proszku. Jak na moj gust na poczatek wystarczy.
W Twoim przypadku, stosujac sie do rady co do czasu treningu, nie stracisz szybkosci. Moze chilowo ale bedzie to wynikac ze zmeczenia. Spojrz na Iversona. Jest niski ale bardzo szybki. To nie tylko genetyka ale i silownia. Fakt,ze Kukocz stracil troszke szybkosci ale on cwiczyl z priorytetem masy.
Jezeli chcesz odniesc sukces w koszykowce musisz chodzic na silownie.
Szcerze odradzam treningi typu Air Alert, chyba,ze nie zalezy Ci na kolanach.
Powodzenia i wielu triple-double
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 980
Dzięki i sorki miałem coś odpisać, ale jakoś wyleciało mi z głowy. Zacząłem dbać o dobre odżywianie, brać kreatynę, odżywkę carbo i po 4 tygodniach ćwiczenia oprócz zwiększenia siły i masy o ok. 3 kg poprawiła mi się szybkość pierwszego kroku i skoczność o ok. 6-7 cm. jak na razie rezultaty przekroczyły moje oczekiwania :) i mam nadzieje iż dalej tak będzie. Pozdrowienia i podziękowania Piotrek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Prosze bardzo :)
Zycze dalszych sukcesow!!!
Maciek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piła

Następny temat

koszykówka

WHEY premium